Košice – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Ružomberok – Trenčín 0:1 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 4:0 (kon.)
Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (kon.)
FK Senica
4:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 25.04.2015, 19:00 • FK Senica • Niké liga

To je odomňa všetko, prajem pekný zvyšok večera. (21:16:10)

Tréner domácich: "Dnes to bol iný zápas ako pohárový. Súper prišiel hrať otvorenejšie, bolo viac priestoru vpredu. V prvom polčase sme mali jednu šancu a využili sme ju...Rozbiehali sme sa v prvom polčase, v druhom sme už dominovali...Pre nás je to veľké povzbudenie pred finále Slovnaft Cupu."

Najprv sa vyjadrí tréner hostí: "Budem krátky. Druhý polčas sme hrali dobrý futbal, snažili sme sa o kombinačnú hru. Problém je, že Senica z jednej šance dá gól. My sme mali šance, ale nepremenili sme ich.... Nemôžeme prehrať 4:0..."

Na tlačovú konferenciu už prišli obaja tréneri. Aj pán Kostelník, aj pán Marič.

Počkajte ešte na reakcie trénerov.

Domáci priaznivci skandujú meno Jana Kalabišku.

Ani dnes nechýba tradičná ďakovačka.

90+1

90+1
    Kalabiška priťukol Komarovi, ten vysunul Kosorína, ktorý vybojoval roh.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

90
    Kóňa to skúšal z diaľky, ale strieľal vysoko.

90
    Szabó posielal loptu do šestnástky, ale našiel len hlavu domáceho hráča a následne loptu získal Šulla.

90
    Domáci faulovali. Priamy kop z asi 30 metrov.

89
    Aké zvláštne, že pri zápase s Dunajskou Stredou hostia nefandia. Len ticho sedia, sem-tam niečo zakričia.

87
    Dlhú loptu Szarka hlavou pohladil, no vybehol si na ňu Šulla, ktorý zakričal Pillárovi, že ju má. Rútil sa tam totiž ešte aj Sarr.

86
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Jozef Dolný, prichádza Július Gombala.

86
    Szabó bol exekútorom priameho kopu, ale strieľal vysoko.

85
    Priamy kop DAC z asi 25 metrov. Navyše je lopta na osi ihriska. Dajú aspoň čestný gól?

85
    Žltú kartu dostáva Petr Pavlík (FK Senica).

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 15. Majtán (Kalabiška), 54. Hlohovský (Dolný), 60. Kalabiška (Majtán), 78. Kalabiška (Kosorin)

Karty:   85. Pavlík (SEN) – 35. Straka (DUN), 74. Černák (DUN), 77. Szabó (DUN)

FK Senica: Šulla – Privrel, Pavlík, Kóňa (C), Majtán (65. Kosorin) – Dolný (86. Gombala), Hlohovský (81. Komara), Pittner, Pillár – Kalabiška, Opiela.
    Náhradníci: Junas – Komara, Ventúra, Kosorin, Gombala.

DAC 1904 Dunajská Streda: Pernecký – Tóth, Ljubicić, Michalík, Straka (61. Sarr) – Sesar (61. Jurčo), Turňa, Sabler (72. Brašeň), Szarka – Černák, Szabó (C).
    Náhradníci: Izsmán – Šnirc, Ujlaky, Sarr, Brašeň, Jurčo, Majerník.

Rozhodca: Mastiš – Petríček, Ferenc