Dortmund – Frankfurt 2:0 (kon.) | Hannover – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Stuttgart – Freiburg 2:2 (kon.)
Hamburger – Augsburg 3:2 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bayern – Hertha 1:0 (kon.)
Hamburger SV
3:2 (2:1)
FC Augsburg
Sobota 25.04.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Nemecká Bundesliga

Zápas v Hamburgu sa skončil. Domáci ho dokázali vyhrať 3-1 po dramatickom druhom polčase. Ten nám priniesol dva góly, po jednom na oboch stranách. Najprv sa presadil Werner, ktorý vyrovnal na 2-2, ale o dve minúty strelil Lasogga gól na 3-2, a domáci sa môžu radovať z víťazstva. Oba tímy mali niekoľko veľkých príležitostí, a gólov mohlo byť oveľa viac. Hra bola pomerne vyrovnaná, hoci väčšinu zápasu mali viac z hry hostia, ktorí držali loptu, no nevedeli sa príliš presadiť smerom dopredu. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 4 žlté karty, z toho 3 na strane Hamburgeru. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (17:25:18)

90+3

90+3
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Kačar a nahradí ho Rudnevs.

90+3
    Hostia budú zahrávať rohový kop. Do 16ky Hamburgeru pribehol aj brankár Hitz.

90+2
    Jansen po priamom kope nezakončil presne, a lopta smerovala vedľa pravej žrde brány hostí. Domácim to však vyhovuje, pretože loptu držia ďaleko od svojej 16ky.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Lasogga si vypýtal útočný faul, a domáci držia loptu ďaleko od svojej brány. Teraz budú zahrávať priamy kop cca 25 metrov od brány Augsburgu.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú stále hostia, ale do nebezpečných šancí sa zatiaľ príliš nedostávajú.

89
    Højbjerg skúsil priamu strelu na bránu, ale jeho pokus nemal šancu na úspech. Lopta končí niekoľko metrov od ľavej žrde domácej brány.

88
    Kačar sa dopustil faulu tesne pred vlastnou 16kou, a to je dobrá pozícia pre priamy kop hostí.

87
    Útočný faul ukončil ďalšiu akciu Augsburgu. Čas na vyrovnanie sa kráti, a domáce publikum už tlieska svojim hráčom za predvedený výkon.

86
    Hostia sú už v záverečnom tlaku, ale hráči Hamburgeru mu zatiaľ odolávajú bez väčších problémov. Teraz sa k Adlerovi dostala ľahká lopta, a ten ju posiela na útočnú polovicu.

85
    Domáci bránia naozaj veľmi dobre, a v útoku si vytvárajú pozície na rýchle protiútoky.

84
    Z rohového kopu sa zrodila šanca hostí, v ktorej bol Hong, ale ten z tesnej blízkosti namieril iba do obrancu Hamburgeru.

83
    Matavž sa dostal v 16ke Hamburgeru k zakončeniu, a vybojoval rohový kop pre hostí.

82
    Hostia začínajú novú akciu rozohrávkou na vlastnej polovici. Hráči Hamburgeru čakajú rozostavení pred svojou 16kou.

81
    Pokus o akciu Hamburgeru bol zastavený ofsajdom, v ktorom sa ocitol Olić.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte 10 minút, a hostia sa zatiaľ márne snažia o vyrovnávajúci gól. Teraz sa navyše previnili faulom v strede ihriska, a domáci budú zahrávať priamy kop.