Leverkusen – Hamburger 4:0 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 1:4 (kon.)
Brémy – Mainz 0:0 (kon.) | Frankfurt – Hannover 2:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.)
Dortmund – Bayern 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
4:0 (2:0)
Hamburger SV
Sobota 04.04.2015, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga

82
    Posledné striedanie zápasu. Na posledné minúty vybieha Hakan Calhanoglu, ktorý strieda Karima Bellarabiho.

73
    Z ihriska odchádza dvojgólový hrdina zápasu Stefan Kießling. Na jeho miesto prichádza Josip Drmić.

67
    O minútu neskôr poslednýkrát strieda v zápase aj tréner Hamburgu. Prichádza útočník Pierre-Michel Lasogga, ktorý vystriedal Nicolaia Müllera.

66
    Prvýkrát strieda aj Roger Schmidt. Z ihriska odchádza obranca Tin Jedvaj a na ihrisko prichádza Giulio Donati.

60
    Druhé striedanie Hamburgu. Z ihriska odchádza Petr Jiráček a na jeho miesto prichádza Marcelo Diaz.

46
    Hosťujúci tréner v prestávke urobil prvé striedanie. Do druhého polčasu nasadzuje Lewisa Holtbyho, a naopak z ihriska sťahuje Zoltána Stiebera.

Miroslav Kováčik

Góly: 7. Castro, 45. Kießling, 56. Kießling, 63. Castro

Karty:   21. Toprak (LEV), 50. Kießling (LEV), 77. Papadopoulos (LEV) – 25. Westermann (HAM), 42. Diekmeier (HAM)

Bayer Leverkusen: Leno – Wendell, Papadopoulos, Toprak, Jedvaj – Rolfes (C), Bender – Brandt, Castro, Bellarabi – Kießling.
    Náhradníci: Krešić – Spahić, Drmić, Calhanoglu, Donati, Reinartz, Son Heung-Min.

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Djourou (C), Westermann, Ostrzolek – Behrami, Jiráček – Müller, Stieber, Iličević – Olić.
    Náhradníci: Drobný – Diaz, Holtby, Rajković, van der Vaart, Kačar, Lasogga.

Rozhodca: Manuel Gräfe