AS Rím – Neapol 1:0 (kon.) | Cagliari – Lazio 1:3 (kon.) | Palermo – AC Miláno 1:2 (kon.)
Inter – Parma 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Cesena 3:3 (kon.) | Sassuolo – Chievo 1:0 (kon.)
Bergamo – Turín 1:2 (kon.) | CFC Janov – Udinese 1:1 (kon.) | Fiorentina – Sampdoria 2:0 (kon.)
Juventus – Empoli 2:0 (kon.)
US Palermo
1:2 (0:1)
AC Miláno
Sobota 04.04.2015, 15:00 • Stadio Renzo Barbera • Talianska Seria A

Zverenci Filippa Inzaghiho dokázali doviesť dnešný zápas do víťazného konca a porážajú Palermo na jeho trávniku 2:1. V 72. minúte vyrovnal z penalty Dybala, no o jedenásť minút neskôr po parádnej individuálnej akcii strelil víťazný gól AC Jeremy Ménez.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:55:21)

90+5

90+4
    AC Miláno drží loptu ďaleko od svojej brány.

90+3
    Rigoni sa dostal ku hlavičke po Lazaarovom centri, no zamieril len vedľa brány. Nasledovať bude odkop v podaní Diega Lópeza.

90+3
    Pazzini sa nachádzal v niekoľkom ofsajdovom postavení od jeho príchodu na trávnik.

90+2
    Ihrisko opúšťa strelec druhého a zatiaľ víťazného gólu hostí Jeremy Ménez, ktorého v závere zápasu zastúpi Andrea Poli.

90+2
    Mexés poslal v strede ihriska k zemi Paula Dybalu tvrdým zákrokom, za ktorý vidí žltú kartu.

90+1
    Suso prestrčil loptu na Pazziniho, no ten nedokázal prehodiť Sorrentina, ale hostia budú zahrávať aspoň rohový kop.

90+1
    Nadstavený čas druhého polčasu – 4 minúty.

90
    Dybalov center odvrátil Pazzini, no domáci ostávajú pri lopte.

90
    Palermo bude zahrávať rohový kop.

89
    Posledné striedanie Palerma: trávnik opúšťa Mato Jajalo, do záverečných minút ide Antonio La Gumina.

88
    Palermo potrebuje dať gól, no loptu držia na svojich kopačkách hostia, ktorí naťahujú čas ako sa len dá.

87
    Ménez mohol vyraziť do protiútoku, no proti trojici hostí tentokrát nemal šancu a o loptu prišiel.

86
    Pazzini sa ocitol v ďalšom ofsajdovom postavení.

86
    Rossoneri kontrolujú priebeh hry s loptou na svojich kopačkách.

85
    Bol to Ménezov 16. gól v prebiehajúcom ročníku.
    MÉNEZ - 1:2

83
    AC Miláno dalo gól!

JEREMY MÉNEZ prebehol hosťujúcich hráčov a následne sa mu snažil zmenšiť strelecký uhol Sorrentino, no hosťujúci kanonier poslal loptu rovno pod brvno a vracia vedenia na stranu Milána!