Sevilla – Bilbao 2:0 (kon.) | Córdoba – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Almería – Levante 1:4 (kon.)
Malaga – Sociedad 1:1 (kon.)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 04.04.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španielska LaLiga

Málaga v druhom dejstve prešustrovala hneď niekoľko príležitostí na matchball, aby následne pykala po podarenej strele Rubéna Parda, ktorou sedem minút pred koncom stanovil konečnú deľbu bodov. Málaga bola síce v zápase lepšia, no napriek tomu zaznamenala v európskych závodoch ďalšiu bodovú stratu. San Sebastián bude vzhľadom na priebeh s bodíkom spokojný. (00:01:12)

90+5

90+4
    Strelec vyrovnávajúceho gólu napokon predsa len zvrátil bilanciu žltých kariet na stranu hostí, keď sa z múru nedovolene približoval k lopte.

90+3
    Domáci veľmi rýchlo vyrovnali okrem gólovej bilancie i štatistický ukazovateľ žltých kariet. Ostatné však patria lepšej Málage.

90+2
    Real Sociedad sa po rohovom kope ešte nepresadil no loptu dokázal udržať aspoň v rohu ihriska, kde sa o to vehementne pokúšal Finnbogason. Toho za cenu žltej karty fauloval Boka, za protesty bol potrestaný i kapitán Weligton.

90+1
    Rozhodcovská štvorica na čele s Carlosom Del Cerro Grande pridáva ešte štyri nadstavené minútky, v ich úvode rohový kop Baskov.

90
    V poslednej minúte riadneho hraiceho času tu máme záverečnú zmenu dnešného stretnutia. Maročana Nordina Amrabata vymení Javi Guerra.

89
    San Sebastián sa už sadol na výsledok, remízka bude Baskom stačiť. Dokážu domáci ešte zaťažiť konto Gerónima Rulliho?

88
    Pokiaľ sledujete tento prenos od jeho úvodu, neprekvapí vás, kto sa momentálne snaží získať zvyšné dva body. Málaga sa v závere stretnutia tlačí dopredu.

87
    Na listinu potrestaných hráčov sa dostáva i hosťujúci kapitán Xabi Prieto, ktorý na pravej strane fauloval Castilleja.

85
    David Moyes by bol vzhľadom na priebeh s bodovým ziskom spokojný. Do konca zostáva necelých desať minút.
    R. PARDO - 1:1

83
    Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Domáca Málaga hneď niekoľkokrát pohŕdla príležitosťou na zdvojnásobenie svojho vedenia a teraz ju to bude sakramentsky mrzieť. Defenzíva Andalúzanov sa až príliš koncentrovala na center Alfreda Finnbogasona, ktorý ich zaskočil šikovnou prihrávkou pod seba. Za šestnástkou sa totiž nachádzal úplne osamotený RUBÉN PARDO, ktorý buchol loptu z dvadsiatich metrov presne k ľavej žrdi. Gólman Kameni už nedokázal prudký projektil k tyči zastaviť, Real Sociedad možno nezaslúžene vyrovnáva!

83
    Center od rohovej zástavky ale smeroval presne na Kameniho, ktorý okamžite založil kontru Málagy. Amrabat na jej konci v ofsajde.

82
    Na ľavej strane dobre operoval hosťujúci Hervías, ktorý na pozornom Rosalesovi vybojoval aspoň rohový kop.

81
    Duda dostal na ľavej strane kúsok priestoru, no ten využil iba na nepresný center presne do náruče gólmana Rulliho.