Salzburg – Austria 3:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Wolfsberger 4:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Grodig 2:3 (kon.)
Admira Wacker Mödling
2:3 (2:2)
SV Grodig
cz Sobota 04.04.2015, 18:30 • BSFZ Arena • Rakúska Bundesliga

S konstatováním, že SV Grödig otočil nepříznivě se vyvíjející zápas, když byl ve čtvrté minutě vyloučen bek Maak a poté ve čtyřiadvacáté minutě prohrávali hosté již 2:0, ale otočili i v deseti na konečných 2:3, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:27:15)

90+5
    René Schicker vyslal dobrou střelu, jenže ta šla těsně vedle pravé tyče. Stanković si musel oddechnout, kdyby se Schicker trefil mezi tyče, měl by spoustu práce.

90+4
    Zřejmě poslední šance domácích. Robert Strobl fauloval pětadvacet metrů od branky Toniho Vastiće a bude z toho přímý volný kop, navíc přesně ze středu.

90+2
    Velice špatný roh domácích. Obrana Grödigu odvrací míč bez potíží ven z vápna a poté posouvá Timo Brauer míč až k brankáři Manzonimu.

90+2
    Domácí mají k dispozici rohový kop po tom, co střela Vastiće neprošla přes houštinu těl a odrazila se od hostí za čáru.

90
    Zatím nemáme informaci, kolik hlavní sudí nastaví. Odhadoval bych to tak na pět minut.

90
    Tak to byla velká šance na srovnání. Toni Vastić se přesně na lajně ohraničující velké vápno krásně uvolnil a pohotově vystřelil na branku. Míč šel padesát centimetrů nad břevno.

89
    Když už míč propadne do vápna a dostane se k němu domácí hráč, tak se proviní útočným faulem, který má podruhé v krátké době na svědomí Toni Vastić.

87
    Už možná trošku zoufalá snaha Admiry nepřináší ovoce. Domácí se snaží procpat míč do vápna soupeře jakoukoliv cenou, nicméně obrana hostí je v posledních minutách skálopevná.

86
    V pokutovém území Wackeru je mnohem více hráčů v červeném. Bílé dresy Grödigu jsou více na půlící čáře nebo před vápnem, defenzíva je nyní pro ně mnohem přednější.

86
    Hosté se osvobodili z tlaku a ihned předvedli rychlý kontr, po kterém budou kopat roh.

85
    Hosté naposled střídají. Penaltového střelce vyrovnávací branky Stefana Nutze nahrazuje Roman Kerschbaum.

84
    Snaží se domácí, snaží. Marvin Egho dostal míč od Stephana Auera přímo na hlavu, jenže hlavičkoval přímo do míst, kde byl připravený Stanković.

82
    Mohlo být srovnáno, to by však Konstantin Kerschbaumer musel trefit z hranice velkého vápna trefit branku, což se mu však pravačkou nepovedlo, jeho pokus jde vedle.

81
    Posledních zhruba deset minut zbývá Admiře, aby srovnala. Prohra by posunula její šance na záchranu ještě hlouběji.

80
    Na centrovaný míč nikdo z domácích nedosáhl, navíc Stephan Auer při výskoku fauloval Cicana Stankoviće a hosté budou opět u míče. Gólman Grödigu navíc vypadá poměrně dost otřesen.

78
    Egho se v první vážnější akci provinil faulem, když se snažil prodrat k míči, ale přehnal to s důrazem a poslal na zem Christopha Martschinka.

77
    Admira Wacker již sází vše na jednu kartu. Za beka Thomase Ebnera naskakuje na plac Marvin Egho.

Tomáš Lysý

Góly: 5. Windbichler (pen.), 24. Kerschbaumer – 26. Karner, 34. Nutz (pen.), 75. Hart

Karty:   58. Bajrami (TRK) – 54. Gschweidl (GRD)   4. Maak (GRD)

Admira Wacker Mödling: Manzoni – Katzer, Ebner, Schösswendter, Zwierschitz – Auer, Windbichler – Bajrami, Kerschbaumer, Malicsek – Ouédraogo
    Náhradníci: Egho, Vastić, Sulimani, Schicker, Lackner, Weber, Siebenhandl

SV Grodig: Stanković – Karner, Potzmann, Martschinko, Maak – Venuto, Völkl, Nutz, Brauer, Handle – Gschweidi
    Náhradníci: Djurić, Kerschbaum, Strobl, Goiginger, Strasser, Sunday, Hart

Rozhodca: Rene Eisner – Andreas Witschnigg, Gerald Bauernfeind