Zwolle – Willem II 1:0 (kon.) | Arnhem – Groningen 1:1 (kon.) | Heerenveen – Breda 0:0 (kon.)
Dordrecht – Heracles 2:3 (kon.) | Twente – Eindhoven 0:5 (kon.)
FC Twente
0:5 (0:3)
PSV Eindhoven
cz Sobota 04.04.2015, 20:45 • De Grolsch Veste (Kapacita: 30 014) • Holandská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (22:40:31)

Dnešní zápas je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a domácí toho moc dnes nepředvedli. Hosté se dostali do vedení ve 29.minutě, když se trefil de Jong, poté se trefil ve 34.minutě Bruma a v samém závěru prvního poločasu ještě Wijnaldum. Na začátku druhého poločasu byli lepším týmem domácí, své šance však nevyužili a hosté opět trestali, v 75.minutě a v 78.minutě se trefil Depay. Hosté si tak připisují další 3 body do tabulky.

Držení míče: 42% – 58%
    Střely celkem: 8 – 21
    Střely na branku: 3 – 10

90+2

90+2
    Na hřišti se už toho příliš neděje a rozhodčí za malou chvilku ukončí dnešní zápas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Narsingh se dostal po pravé straně s míčem až do vápna, jeho následná střela však končí vysoko nad brankou.

89
    Právě nám začali poslední dvě minutky zápasu.

88
    Hosté už příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

87
    Wijnaldum nyní vyslal skvělou střelu ze střední vzdálenosti, Stevens však předvedl skvělý zákrok a míč vyráží do zámezí.

86
    Brenet si pomohl faulem na své polovině a k míči se dostanou domácí.

85
    Hosté střídají. Hřiště opouští Maher a místo něj nastupuje Hiljemark.

84
    Narsingh se nyní snažil dostat přes tři obránce, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.

83
    Hosté jsou nyní u míče a příliš nepospíchají směrem dopředu.

82
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

80
    Hosté si připravili hned dvojnásobné střídání. Hřiště opouští Depay a místo něj nastupuje Locadia, ze hřiště také odchází Guardado a místo něj nastupuje Hendrix.
    Memphis DEPAY - 0:5

78
    PSV právě vstřelilo branku!
    A hosté střílí další branku! Brenet našel přihrávkou z pravé strany na hranici vápna Mahera, ten pouze prodloužil míč k MEMPHISU DEPAYOVI a ten už neměl problém z bezprostřední blízkosti překonat Stevense.

78
    Míč se od rohového praporku dostal přímo na hlavu jednoho z obránců a ten neměl problém míč uklidit daleko od své branky.