Třinec – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Opava 1:1 (kon.)
Vlašim – Most 2:0 (kon.) | Táborsko – Znojmo 2:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
Slezský FC Opava
cz Sobota 21.03.2015, 15:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

90
    Hosté nikam nespěchají a střídají. Dvorník si zahraje poslední minuty místo Janetzkého.

84
    Třetí střídání na straně Sigmy. Petra střídá Zahradníček.

80
    Hanáci měli k dispozici rohový kop, po kterém ale nic nevymysleli. A tak hosté střídají. Ze hřiště odchází Schaffartzik s Jurečkou. Místo nich si zahrají Machálek a Svatonský.

77
    Domácí dnes podruhé střídají. Autor jediné branky Ordoš pro dnešek končí, nahradí jej Plšek.

62
    Poslední minuty jsou spíše utrpením. Na straně domácích tak dochází ke střídání. Vašíček dnes gól nedá, možná se to povede jeho náhradníkovi Chorému.