FC Ural – Perm 1:0 (kon.) | Arsenal Tula – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Kazaň – Rostov 2:0 (kon.)
Torpedo Moskva – S. Moskva 0:1 (kon.)
FC Ural
1:0 (0:0)
Amkar Perm
cz Sobota 21.03.2015, 10:00 • Fotbalová hala FK Ural, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Vítejte u onlajn přenosu utkání devacátého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí FK URAL přivítá FK AMKAR PERM. Utkání se odehraje na Centralnyj Stadionu v Jekatěrinburgu.

Dnes půjde o souboj dvou "namočených" týmů do sestupových starostí. Jak Ural, tak hostující Amkar se budou těžko dostávat z těchto pozic. Lepší výchozí pozici mají domácí, který jsou na místě třináctém, ovšem zdání klame. Předposlední Per má totiž stejný počet bodů!

FK Ural: Zabolotnyj – Markov, Novikov, Fontanello, Chozin – Jemeljanov, Fidler, Jerochin, Lungu – Manučarjan, Smolov.
    Náhradníci: Arapov – Bělozerov, Dancev, Acevedo, Podběrežkin, Sapeta, Jarošenko, Stavpec, Gognijev.

FK Amkar Perm: Gerus – Balanovič, Ogude, Bělorukov, Čerenčikov – Zanev, Gol, Jovičić, Kolomejcev – Prudnikov, Jakubko.
    Náhradníci: Nikitin, Takazov, Šavajev, Idowu, Kirejev, Batov, Picușceac, Arzumanjan, Dzachov.

Rozhodčí: Matjunin – Gavrilin, Žvakin.
    Oba týmy na hrací ploše, utkání začne za malou chvíli.

1

2
    Domácí Nikolaj Markov vhazuje z levé strany, na vlastní polovině.

3
    Chozin faulován Petarem Zanevem, volný kop pro Ural. Nakonec je z toho rohový kop pro domácí tým.

4
    Hosté se v pohodě ubránili, Jakubko výborný v defenzivě.

6
    Chisamba Lungu pálí, ale branku Permu netrefuje.

7
    Autové vhazování hostů, Prudnikov chtěl co nejrychleji uvést míč do hry, pokazil to a dostal vynadáno od Kolomejceva.

9
    Zabolotnyj rozehrává, následuje ale odevzdání míče soupeři v podání obránců Uralu.

10
    Petar Zanev směřuje míč z levé strany před branku Uralu, kde si nabíhal Jakubko, před nímž ale dobře zasáhl Zabolotnyj.

11
    Alexandr Jerochin faulován u půlící čáry, míč pro Ural.

12
    Žlutou kartu dostává Martin Jakubko (FK Amkar Perm).

13
    Hosté to zkouší po pravé straně, pas na Prudnikova byl ale příliš prudký.

14
    Prudnikov nyní navíc gesty dává sudímu najevo svou nevoli s tím, jak ho bránil obránce Uralu, pomáhal si při tom údajně loktem, Matjunin je v klidu.

16
    Dlouhý pas na Jakubka, ten ještě z vápna vrací míč před šestnáctku soupeře, kde se ale Golovi nepodařilo ideálně zakončit.

17
    Zabolotnyj vykopává, míč nikdo z hráčů nedostal na zem, ten končí v autu, domácí vhazují.

19
    Další nepřesný míč na Prudnikova, který se sice snažil ještě zabojovat, ale marně.

21
    Střela Manučarjana z pravé strany, z dálky, míč letí pouze mimo branku.

22
    Míč ve středu hřiště, zatím sledujeme spíše velkou bitvu, než pohledný fotbal.

23
    Manučarjan faulován Jakubkem v půli hřiště, míč získávají domácí.

26
    Další z řady faulů ve středu hřiště, domácí se dostávají na polovinu soupeře.

27
    Také jejich akce končí nepřesnou přihrávkou, zatím velká nuda při pohledu na dnešní zápas.

28
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural).

29
    Smolov si poradil s obráncem Permu na pravé straně, vystřelil, ale trefil pouze boční síť.

30
    Žlutou kartu dostává Petar Zanev (FK Amkar Perm).
    Pracoviště ruského komentátora v domácí aréně

31
    Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, pro míč si došel Gerus.

32
    Chisamba Lungu místo toho, aby přihrál lépe postaveným spoluhráčům, pálí zpoza vápna, ale branku přestřeluje.

33
    Míč byl tečován, Ural má k dispozici alespoň rohový kop.

34
    Gólman Gerus má míč, domácí se neprosazují, odkop od branky Amkaru.

35
    Žlutou kartu dostává Fegor Ogude (FK Amkar Perm).

37
    Míč u Zabolotného, který váhá s rozehrávkou, možná věděl proč, obránci před ním totiž nebyli schopni rozehrát.

39
    Míče létají vzduchem, hráči obou týmů s tím mají evidentně velké problémy, hra je v podstatě neuvěřitelně "rozháraná".

40
    Chaotická kombinace Uralu končí odpískáním ofsajdu, Gerus rozehrává.

41
    Po faulu domácích mají nyní hosté k dispozici volný kop z pravé strany, Kolomejcev s Prudnikovem se staví k míči.

42
    Míč letí do vápna Uralu, kde hlavičkuje Bělorukov, ale branku Uralu netrefil.

43
    Závěr prvního poločasu, po odkopu Zabolotného se k míči dostávají hosté.

44
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, nakonec Zanev vybojoval rohový kop pro svůj tým.

45
    Dva pokusy hostů, oba dokázala obrana Uralu zachytit a míč odkopnout do bezpečí.

45

Sudí Matjunin ukončil první poločas dnešního derby, velmi nudného derby, které v prvním poločase nenabídlo v podstatě vůbec nic. Nebyli jsme svědky žádných šancí, žádných pohledných akcí, jen velké fotbalové nudy, provázené spoustou faulů a zbytečnými chybami na obou stranách.

Druhý poločas začne přibližně v 11:03.

46

48
    Gerus uvádí míč do hry, také úvod druhého poločasu se nese ve stejném stylu, jako ten první.

49
    Bělorukov nakopává míč na pravé křídlo, kde Belanovič dokázal míč zpracovat, ale přihrávka na Ogudeho již byla nepřesná.

50
    Jemeljanov jako by nevěděl, co s míčem, a tak o něho ve středovém kruhu přišel.

51
    Autové vhazování domácích, z levé strany, uprostřed hřiště.

52
    Sjarhej Balanovič sprintuje na pravém křídle za míčem, nestihl to.

54
    Zabolotnyj rozehrává od své branky, jediná změna od první půle – hosté jsou přece jenom o něco aktivnější.

55
    Nyní ale faulují a volný kop tak rozehrají domácí, a to z pravé strany.

56
    Celou akci Uralu ale přerušuje hvizd rozhodčího – ofsajd.
    Dnešní ligové utkání se odehrává ve fotbalové hale FK Ural

57
    Závar v pokutovém území Uralu, rohový kop pro Amkar.

58
    Hosté rozehráli z pravé strany, ale branku Uralu neohrozili.

58
    Ještě se snaží po přihrávce Prudnikova dostat do vápna Jakubko, ale je v ofsajdu.

59
    Další faul, domácí faulují na vlastní polovině.

60
    Je z toho ale pouze rychlý brejk domácích, faulem ho zastavil Dmitrij Bělorukov.

61
    V pokutovém území Amkaru zůstává po střetu s gólmanem Gerusem ležet jeden z domácích hráčů.

62
    Je to Ezequiel Fontanello, který nyní již po svých opouští hrací plochu.

64
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, přichází Gerson Acevedo.

65
    Domácí s míčem ve středu hřiště, sledujeme postupnou kombinaci.

66
    Před okamžikem dva, nyní již tři hráči zůstávají ležet v pokutovém území Amkaru.

67
    Žlutou kartu dostává Alexandr Jerochin (FK Ural).

68
    Acevedo si pomáhá rukama ve středovém kruhu, v souboji o míč, sudí píská faul.

69
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Martin Jakubko, přichází Maxim Batov.

72
    Zatím ani změny v sestavách nevedou ke změně rytmu hry.

73
    Ofsajdem končí útočná akce Uralu, hrají tak hosté.

74
    Domácí v klidu kombinují ve středu hřiště, nikam nespěchají.

75
    Hosté připravují střídání, do hry se chystá Brian Idowu.

76
    Lungu našel ve vápně Amkaru Smolova, kterého ale obklopila hned čtveřice bránících hráčů soupeře.

77
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Brian Idowu.

78
    Ural právě vstřelil branku!
    GERSON ACEVEDO je na hřišti zhruba čtvrt hodiny a hned dává první gól zápasu, parádní střelou z nějakých pětadvaceti metrů překonává Geruse.
    Gerson ACEVEDO - 1:0

79
    Žlutou kartu dostává Gerson Acevedo (FK Ural) za svlečení dresu při oslavě gólu.

80
    Posledních deset minut před námi, hosté nyní budou muset přidat, nechtějí-li z Jěkatěrinburgu odjíždět s prázdnou.

81
    Kirejev se chystá vstoupit do hry, ale musí si počkat na přerušení hry.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sjarhej Balanovič, přichází Igor Kirejev.

83
    Ale místo útočení se musí hosté pouze bránit před vlastní šestnáctkou.

84
    Rohový kop Uralu, domácí rozehrají z levé strany.

85
    Hosté se osvobozují, míč směřuje k půlící čáře.

86
    Ural nyní nepůjčuje míč soupeři, hosté pouze čekají na chybu domácího týmu.

87
    Nyní se Amkar na chvíli dostal k míči, ale to nemělo dlouhého trvání, Zabolotnyj vykopává od své branky až na polovinu soupeře.

88
    Maxim Batov vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, ale ani tuto situaci hosté nezvládají, míč získávají vzápětí domácí.

90
    Poslední minuta utrápeného derby mezi Uralem a Amkarem, hosté se domáhají rohového kopu, sudí jsou proti.

90+1
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Chisamba Lungu, přichází Vjačeslav Podběrežkin.

90+2
    Tři minuty nastavil sudí Matjunin, šance hostů na vyrovnání tak stále žije.

Zákroky brankáře Uralu Zabolotného – 0.

Zákroky brankáře Amkaru Geruse – 4.

Dnešní utkání končí vítězstvím domácího Uralu, který doslova utrpěl výhru 1:0, když jediný gól vstřelil až střídající Acevedo v 78. minutě. Do té doby, ale i poté, se hráči obou týmů na hřišti neskutečně trápili, přihrát si na pár metrů byl dnes nadlidský úkol...

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (11:55:54)