Podbrezová – Senica | 2:1 (kon.) | | | Košice – Myjava | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – B. Bystrica | 1:1 (kon.) |
Trnava – Žilina | 1:0 (kon.) |
Dubnica – Nové Mesto n/V | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – R. Sobota | 2:0 (kon.) |
Bardejov – MFK Zvolen | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Trebišov | 4:0 (kon.) | | | Michalovce – Moldava | 4:0 (kon.) |
Dolný Kubín – Poprad | 2:0 (kon.) |
Teplice – Brno | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 3:3 (kon.) | | | Jablonec – Sparta Praha | 0:0 (kon.) |
Crystal Palace – QPR | 3:1 (kon.) | | | Arsenal – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Leicester – Hull City | 0:0 (kon.) |
Sunderland – Aston Villa | 0:4 (kon.) | | | West Bromwich – Stoke City | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Manchester City | 1:0 (kon.) |
Espanyol – Atlético Madrid | 0:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Granada | 3:1 (kon.) |
Vigo – Bilbao | 1:2 (kon.) |
Augsburg – Mainz | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Hamburger | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Schalke | 2:2 (kon.) |
Brémy – Bayern | 0:4 (kon.) | | | Frankfurt – Paderborn | 4:0 (kon.) | | | Dortmund – Kolín nad Rýnom | 0:0 (kon.) |
Palermo – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Empoli | 1:1 (kon.) |
Benfica – Braga | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Setúbal | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Praia | 2:2 (kon.) |
Ufa – Perm | 1:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Saransk | 4:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Arsenal Tula | 0:1 (kon.) |
Metz – Saint-Étienne | 2:3 (kon.) | | | Lens – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Caen | 2:1 (kon.) |
Montpellier – Remeš | 3:1 (kon.) | | | Nantes – Évian TG | 2:1 (kon.) |
Karviná – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Sokolov – Kolín | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vlašim | 1:1 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Opava – Třinec | 3:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Austria | 1:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Grodig | 4:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Neustadt | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Ried | 2:1 (kon.) |
Twente – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Breda – GA Eagles | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Willem II | 2:3 (kon.) |
koniec
MFK Frýdek-Místek
1:1
(1:1)
FC Graffin Vlašim
57
|
Starý fauloval Ilka a dostává žlutou kartu
|
|
51
|
Mehremič až příliš teatrálně upadl ve vápně, za což uviděl žlutou kartu.
|
|
35
|
Gebert fauloval zezadu Zapalače a dostává žlutou kartu.
|
|
10
|
Hostující Matějka atakoval gólmana Mihálka, za což uviděl žlutou kartu.
|
Góly:
2. Vaněk – 40. Vopat
Rozhodca: Machálek – Arnošt, Melichar
Diváci:
Karty: 51. Mehremič (FRM) – 10. Matějka (VLA), 35. Gebert (VLA), 57. Starý (VLA)
Nepremenená penalta:
MFK Frýdek-Místek:
Mihálek – Ilko, Coufal, Žídek, Mehremič – Zapalač, Ďuriška, Vaněk, Just – Jurišič, Staško
Náhradníci: Prepsl – Musiol, Hykel, Javorek, Talián, Curylo, Belej
Tréner:
FC Graffin Vlašim: Budinský – Simerský, Starý, Štochl, Breda, Radoš – Vebr, Průcha, Barák, Gebert – Matějka
Náhradníci: Fendrich – Petrů, Brejcha, Jícha, Vopat, Janda, Hejný
Tréner:
Náhradníci: Prepsl – Musiol, Hykel, Javorek, Talián, Curylo, Belej
Tréner:
FC Graffin Vlašim: Budinský – Simerský, Starý, Štochl, Breda, Radoš – Vebr, Průcha, Barák, Gebert – Matějka
Náhradníci: Fendrich – Petrů, Brejcha, Jícha, Vopat, Janda, Hejný
Tréner:
Rozhodca: Machálek – Arnošt, Melichar
Diváci:
Ondřej Mazur