Podbrezová – Senica | 2:1 (kon.) | | | Košice – Myjava | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – B. Bystrica | 1:1 (kon.) |
Trnava – Žilina | 1:0 (kon.) |
Dubnica – Nové Mesto n/V | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – R. Sobota | 2:0 (kon.) |
Bardejov – MFK Zvolen | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Trebišov | 4:0 (kon.) | | | Michalovce – Moldava | 4:0 (kon.) |
Dolný Kubín – Poprad | 2:0 (kon.) |
Teplice – Brno | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 3:3 (kon.) | | | Jablonec – Sparta Praha | 0:0 (kon.) |
Crystal Palace – QPR | 3:1 (kon.) | | | Arsenal – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Leicester – Hull City | 0:0 (kon.) |
Sunderland – Aston Villa | 0:4 (kon.) | | | West Bromwich – Stoke City | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Manchester City | 1:0 (kon.) |
Espanyol – Atlético Madrid | 0:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Granada | 3:1 (kon.) |
Vigo – Bilbao | 1:2 (kon.) |
Augsburg – Mainz | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Hamburger | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Schalke | 2:2 (kon.) |
Brémy – Bayern | 0:4 (kon.) | | | Frankfurt – Paderborn | 4:0 (kon.) | | | Dortmund – Kolín nad Rýnom | 0:0 (kon.) |
Palermo – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Empoli | 1:1 (kon.) |
Benfica – Braga | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Setúbal | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Praia | 2:2 (kon.) |
Ufa – Perm | 1:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Saransk | 4:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Arsenal Tula | 0:1 (kon.) |
Metz – Saint-Étienne | 2:3 (kon.) | | | Lens – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Caen | 2:1 (kon.) |
Montpellier – Remeš | 3:1 (kon.) | | | Nantes – Évian TG | 2:1 (kon.) |
Karviná – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Sokolov – Kolín | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vlašim | 1:1 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Opava – Třinec | 3:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Austria | 1:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Grodig | 4:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Neustadt | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Ried | 2:1 (kon.) |
Twente – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Breda – GA Eagles | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Willem II | 2:3 (kon.) |
70
|
A máme tu další žlutou kartu. Drost si pomohl tvrdým faulem proti jednomu z hostujících hráčů a od rozhodčího vidí žlutý kartónek.
|
|
69
|
Amieux se dopustil tvrdého faulu zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího vidí žlutou kartu.
|
|
31
|
První žlutou kartu zápasu dostává hostující hráč Vriends za faul ve středu hřiště.
|
Góly:
90+1. Tighadouini
Rozhodca: van Boekel – Langkamp, Peter Janson
Diváci:
Karty: 69. Amieux (BRD), 70. Drost (BRD) – 31. Vriends (EAG)
Nepremenená penalta:
NAC Breda:
ten Rouwelaar – Ligeon, Marcellis, Drost, Amieux – Naah (84. Sarpong), de Kamps – Seuntjens (57. Zschusschen), de Zeeuw, Tighadouini – Falkenburg (84. Fernandez).
Náhradníci: Babos – De Roover, Fernandez, Matić, Sarpong, Swerts, Zschusschen.
Tréner:
Go Ahead Eagles: van der Hart – Schenk, van der Linden, Vriends, Kodjo Amevor – Türüç, Overgoor (85. Lambooij), Schalk (70. Rijsdijk) – Verhoek, Kolder, Reimerink (66. de Sa).
Náhradníci: Cummins – de Sa, Lambooij, Nieuwpoort, Plet, Rijsdijk, Wijnaldum.
Tréner:
Náhradníci: Babos – De Roover, Fernandez, Matić, Sarpong, Swerts, Zschusschen.
Tréner:
Go Ahead Eagles: van der Hart – Schenk, van der Linden, Vriends, Kodjo Amevor – Türüç, Overgoor (85. Lambooij), Schalk (70. Rijsdijk) – Verhoek, Kolder, Reimerink (66. de Sa).
Náhradníci: Cummins – de Sa, Lambooij, Nieuwpoort, Plet, Rijsdijk, Wijnaldum.
Tréner:
Rozhodca: van Boekel – Langkamp, Peter Janson
Diváci:
Martin Penker