NJ Devils – Arizona 3:0 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:3 (2:1 po s.n.)
Detroit Red Wings
Utorok 24.02.2015, 04:00 • Honda Center Arena • NHL
    SHEAHAN - 3:3

56:09
    A znova je vyrovnané! Nyguist naznačil strelu no potom nahral napriahnutému SHEAHANOVI a ten vyrovnáva stav stretnutia na 3:3. Asistencie: Nyguist, Kronwall
    BEAUCHEMIN - 3:2

52:57
    Neskutočné! Domáci otočili zápas vo svoj prospech vďaka obrancovi BEAUCHEMINOVI, ktorý posiela svoj tím do vedenia 3:2! Asistencie: Getzlaf, Palmieri
    ETEM - 2:2

51:26
    A je vyrovnané! Zopakovala sa presne tá istá situácia spred pár minút, no teraz sa dostal k dorážke ETEM a domáci v priebehu troch minút vyrovnávajú stav stretnutia. Asistencia: Stoner
    COGLIANO - 1:2

49:17
    Tak a je znížené! Od modrej bola na Howarda vyslaná rana ako z dela, ktorú brankár hostí len vyrazil, no v dorážke sa COGLIANO nemýlil a domáci tak znižujú stav stretnutia na rozdiel jediného gólu. Asistencie: Lindholm, Silfverberg
    DATSYUK - 0:2

26:50
    Detroit využíva presilovú hru! DATSYUK dáva svoj druhý gól v zápase, vďaka skvelej nahrávke od Abdelkadera rovno pred bránu Gibsona. DATSYUK z tejto diaľky nemal problém prekonať Gibsona. Asistencie: Abdelkader, Kronwall.
    DATSYUK - 0:1

23:54
    Detroit dáva gól! Od mantinelu sa odrazil puk k DATSYUKOVI, ktorý sa trafil presne do pravého rožku a tak posiela svoj tím do vedenia 1:0. Bez asistencie.

Ján Vojtaššák

Góly a asistencie: 50. Cogliano (Lindholm, Silfverberg), 52. Etem (Stoner), 53. Beauchemin (Getzlaf, Palmieri) – 24. Datsyuk, 27. Datsyuk (Abdelkader, Kronwall), 57. Sheahan (Nyguist, Kronwall)