Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Helsinki 2:3 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Utorok 24.02.2015, 15:00 • Arena Jugra • KHL

Domáci teda v šialenom zápase získavajú dva body, pre hostí ostal bod jeden. S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (17:19:26)

64:21
    Jugra dal gól!
    Už keď sa zdalo, že hra pôjde do nájazdov, domáci dokázali prestreliť Murygina a uchmatli si zaslúžený 2. bod. Postaral sa o to ALEXANDER KOROLJUK. Asistencie: Philip Larsen

63:05
    Birjukov strelou príklepom domáceho gólmana neprekonal.

62:03
    Konečne vidíme svižnosť, ktorá nám chýbala po 60 minút zápasu, Aktívnejší sú domáci, Metallurg ale o nič nezaostáva.

61:22
    Podobne tomu bolo aj po strele Koroljuka, ktorý teraz netrafil prázdnu bránku a poslal puk do ochrannej siete!

59:05
    Hostia zatlačili súpera v pásme, podarí sa im ešte otočiť zápas?
    JUNKOV - 3:3

58:10
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Dámy a páni, sledujeme neuveriteľný záver tretej tretiny! Hostia nahodili puk na Gelašviliho, kde ho ešte tečoval MICHAIL JUNKOV, ktorý vyrovnal na 3:3!
    BRENT - 3:2

56:54
    Tak a ešte to bude veselé! Dnes po druhýkrát skóruje TIM BRENT, ktorý ešte drží spoluhráčov v hre.

56:33
    Podobná strana aj na opačnej strane ihriska.

55:56
    Hostia teraz zakombinovali v pásme a dokázali aj nepríjemne vystreliť, Jugra sa oslobodzuje aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

55:02
    Motivácia zo strany kapitána hostí by mohla Metallurg mierne nakopnúť k lepšiemu výkonu, či tomu tak bude, uvidíme v najbližších minútach.

54:21
    Domáci teraz pri mantineli zašliapli puk, hra sa tak musela prerušiť.

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 11. Gusev (Koroljuk, Lee), 26. Medvedev (Larsen), 50. Buljanskij, 65. Koroljuk (Larsen) – 17. Brent (Osala), 57. Brent, 59. Junkov

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Gorjačevskich) – Larsen, Mamkin, Chvostov, Želdakov, Melart, Stalnov, Gladun – Magogin, Buljanskij, Šitnikov – Jacenko, Koroljuk, Gusev – Lemťjugov, Točickij, Bortnikov – Lesňuchin, Varfolomejov, Romancev – Medvedev
    Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Košečkin) – Lee, Birjukov, Bartyšin, Tereščenko, Malenkich, Chabarov, Ibragimov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Potěchin, Kosov, Osala – Zacharov, Brent, Timkin – Kamenev, Junkov, Jakutsenja

Rozhodca: Soin, Ščenjov – Koršak, Černyšev