Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Helsinki 2:3 (po pr.)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Severstaľ Čerepovec
Utorok 24.02.2015, 17:00 • Arena 2000 (Jaroslavľ) • KHL

Zápas v Jaroslavľi sa skončil. Domáci dokázali zvíťaziť gólom Galimova v predĺžení, a to znamená, že hostia si v tomto ročníku KHL play-off nezahrajú- Bol to výborný zápas s množstvom šancí na oboch stranách. Severstal bol lepším tímom a dostal sa do vedenia gólom v 15. minúte. Potom však v tretej tretine domáci odpovedali gólom Gorokhova a zápas sa dostal do predĺženia. V ňom mali viac šťastia domáci a po dnešnom zápase môžu byť spokojní.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:22:02)

Emil GALIMOV - 2:1

64:06
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Domáci dávajú víťazný gól a zápas v Jaroslavľi sa končí. EMIL GALIMOV rozhodol dnešný zápas strelou spomedzi kruhov a hostia tak definitívne stratili šancu hrať play-off. Asistencia: Konkov

63:20
    Kolesnik predvádza v predĺžení pekné zákroky a drží svoj tím nad vodou. Dnes však musia hostia, ktorí naozaj makajú ale dnes sa im nedarí dostať druhý puk do domácej siete.

63:00
    Posledné dve minúty predĺženia. Do útoku išli hostia a Trunyov skončil v bráne, ktorá je navyše posunutá.

62:20
    Domáci sa dostali do útočného pásma a bojujú o puk v rohu klziska.

61:30
    Prvý zákrok v predĺžení si pripisuje aj Štépánek a hráči pokračujú v rýchlom hokeji.

60:30
    V Jaroslavľi sa začalo predĺženie, ktoré nám môže priniesť víťaza dnešného zápasu. V úvode šance hostí, ale Kolesnik skvele zasahuje.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dnešné stretnutie sleduje 9000 divákov.

Skončila sa aj tretia tretina, ktorá nám priniesla jeden gól v sieti Severstalu Čerepovec a to znamená, že uvidíme predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Kolesnik zasahoval pred Kagarlickym a vhadzovať sa bude v obrannom pásme domácich.

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny. Pri puku sú domáci a minimálne bod im dnes už zrejme neunikne.

58:30
    Trubayhov preveril Kolesnika ale brankár Lokomotívu podáva výborný výkon.

58:00
    Posledné dve minúty do konca tretej tretiny. Hostia nasťahovaní v obrannom pásme Lokomotivu.

57:30
    Kovyršin vyskúšal Kolesnika a vhadzovať sa bude v obrannom pásme domácich.

57:00
    Štěpánek musel riešiť nebezpečnú strelu Plotnikova. Hra pokračuje ďalej a dopredu idú okamžite hostia.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 47. Gorokhov (Platt), 65. Galimov (Konkov) – 15. Mons (Šinin)

Lokomotiv Jaroslavľ: V.Kolesnik(S.Belov)- J.Novotný, S.Plotnikov, S.Kronwall, J.Averin, J.Jakovlev- J.Holos, A.Vasiljev, P.Kontiola, A.Loktionov, J.Korškov- S.Konkov, I.Ljubuškin, E.Galimov, I.Gorokhov, V.Kartajev- V.Gavrikov, G.Platt, M.Pašnin, D.Apalkov, J.Gračov
    Severstaľ Čerepovec: J.Štěpánek(S.Magarilov)- J.Trubačov, A.Šinin, A.Nikontsev, A.Thuresson, Z.Arzamastsev- A.Urbom , I.Khokhlov, M.Trunyov, J.Kovyršin, P.Buchnevič- N.Stasenko, D.Kagarlitsky, J.Mons, A.Konev, P.Chernov- V.Berdnikov, S.Kuptsov, L.Pyett, S.Monakhov, M.Kvapil

Rozhodca: S.Belyayev, D.Naumov- A.Maitak, E.Pronskikh