Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Helsinki 2:3 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Utorok 24.02.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

Astana v dnešnom zápase potvrdila rolu favorita. Prvá tretina bola v réžií domácich. Najskôr strelil gól Dawes, neskôr Zhailauov. Ak sa vyskytla šanca hostí, skvelý Laco ju zlikvidoval. V druhej časti ožili hostia, boli aktívnejší a vypracovali si aj gólové šance. Gól ale nepadol. V tretej časti sa Ujala strela z hokejky Dvurechenskijiho. Tretina bola vyrovnaná, no domáci predsa len strelili gól na 3:2, keď sa presadil Antropov. Víťazstvo spečatil gólom do prázdnej brány Pushkaryov. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný deň. (16:24:41)

60:00

59:30
    Zápas sa už viac-menej dohráva.
    PUSHKARYOV - 4:2

58:07
    Barys Astana dala gól!

Astana rozhoduje zápas gólom do prázdnej brány. PUSHKARYOV KONSTANTIN. Asistencie: Romanov