Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Helsinki 2:3 (po pr.)
Avangard Omsk
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
Metallurg Novokuzneck
Utorok 24.02.2015, 14:00 • Omsk Arena • KHL

To je odomňa na dnes všetko. Niekedy nabudúce pri čítaní onlajnov. Pekný deň (16:33:17)

Po dokonalom obrate víťazí Metallurg Novokuzneck. Domáci Avangard Omsk táto prehra ale vôbec nemusí mrzieť, lebo vôbec nič nezmení na postavení v tabuľke.

Dmitrij MAĽCEV - 2:3

64:07
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Gól strelil DIMITRI MAĽCEV. Asistencia: Nikita Popov.

Kto by to bol povedal že hostia napokon vyhrajú? Odnášajú si pekné dva body z ľadu Avangardu Omsk.

62:49
    Za nami je už takmer polovica predĺženia a všetko nasvedčuje tomu, že uvidíme samostatné nájazdy.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.
    Alexander KOMARISTIJ - 2:2

59:19
    Gól strelil ALEXANDER KOMARISTIJ. Asistencie: Alexander Romanov, Cade Fairchild.

Hosťom sa tak podarilo vyťažiť so situácie so šiestimi hráčmi a odvolaným brankárom maximum! Poslali tím tento zápas to predĺženia a možno aj samostatných nájazdov.

59:14
    Hostia to ešte skúsia so šiestimi hráčmi!

59:13
    Oddychový čas na strane hostí!

57:59
    Posledné dve minúty stretnutia.

55:01
    Podarí sa hosťom v záverečnej päťminútovke vyrovnať ?

52:20
    Hostia úspešne odvrátili presilovku domácich. Môžu sa tak nadýchnuť k záverečnému tlaku a pokusu o vyrovnanie.

50:18
    Vylúčenie Metallurg Novokuzneck – Chlistov Nikita 2.minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.
    Alexander ROMANOV - 2:1

49:13
    Gól strelil ALEXANDER ROMANOV. Asistenciu si pripísal Cade Fairchild.

47:00
    Domáci sú v plnom počte a vyzerá to tak, že si už sľubný náskok ustrážia.

Matej Bako

Góly a asistencie: 27. Širokov (Glukov, Gustaffson), 33. Širokov (Kalinin, Paršin) – 50. Romanov (Fairchild), 60. Komaristij (Romanov, Fairchild), 65. Maľcev (Popov)

Avangard Omsk: Barulin – Pivcakin, Gončarov, Fiščenko, Kulyaš, Pervušin – Glukov, Gustafsson, Širokov, Paršin, Kalinin – Ljamin, Komitskij, Popov, Perežogin, Kolarik – Kulik, Sobotka, Musatov, Semjonov, Schutz
    Metallurg Novokuzneck: Ložkin – Kamalov, Chlistov, Romanov, Maľcev, Stoa – Popov, Gavriličev, Kaprizov, Komaristij, Plotnikov – Kurepanov, Fairchild, Skutar, Mitrijakov, Kosourov – Galimov, Sentjurin, Gariffulin, Turukin

Rozhodca: Drejev Alexander, Sypľakov Jurij – Strelcov Jevgenij, Tarasov Denis