Sociedad – Sevilla 4:3 (kon.) | Bilbao – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Villarreal – Eibar 1:0 (kon.)
Elche – Real Madrid 0:2 (kon.)
Elche CF
0:2 (0:0)
Real Madrid
Nedeľa 22.02.2015, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španielska LaLiga

90+3
    Na trávnik sa v samom závere stretnutia dostáva i Jesé Rodríguez, ktorý nahradí strelca otváracieho gólu a teda Francúzskeho bombera Karima Benzemu.

88
    Španielsky technik Isco odchádza i za uznanlivého potlesku domácich tribún. Bývalý hráč Málagy sa dnes opäť bavil futbalom. Na jeho miesto prichádza obranca Arbeloa.

84
    Necelých desať minút pred koncom dochádza k prvému striedaniu Carla Ancelottiho. Namiesto Lucasa Silvu prichádza Asier Illarramendi.

81
    Desať minút pred koncom dochádza k poslednému striedaniu domáceho trénera Esribu. Namiesto Adriána sa na pľac dostane Cristian Herrera.

74
    Trávnik už opúšťa i kmeňový hráč londýnskej Chelsea – Mario Pašalič. Namiesto chorvátskeho stredopoliara príde do hry Gálvez.

64
    Aaróna Nígueza, ktorý mohol trávnik opustiť po červenej karte už pred desiatimi minútami, polhodinku pred koncom nahrádza Garry Rodrigues.