Empoli – Chievo 3:0 (kon.) | AC Miláno – Cesena 2:0 (kon.) | Lazio – Palermo 2:1 (kon.)
Hellas Verona – AS Rím 1:1 (kon.) | Fiorentina – Turín 1:1 (kon.)
Hellas Verona
1:1 (1:1)
AS Rím
Nedeľa 22.02.2015, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi (Verona) • Talianska Seria A

Zápas vo Verone sa skončil. Domáci sa môžu radovať po získaní cenného bodu za remízu 1-1. Druhý polčas nám gól nepriniesol, hoci šancí bolo naozaj dosť na oboch stranách. Rimania remizovali šiesty zápas z posledných siedmych, a talianske noviny budú celý najbližší týždeň hľadať príčiny týchto výsledkov. Hostia boli v druhom polčase lepším tímom, ale domáci ich nepúšťali do veľkých šancí a sami mohli streliť víťazný gól.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (16:55:19)

90+3

90+3
    Lazaros Christodoulopoulos skúsil strelu z veľkej vzdialenosti, ale lopta končí vysoko nad bránou AS Rím.

90+3
    Prebieha posledná minúta zápasu. Loptu majú domáci a idú do útoku.

90+2
    Domáci sa stále bránia a Rimania sú už zúfalí. Do konca zápasu už neostáva veľa času a stav je stále nerozhodný 1-1.

90+1
    Tak záverečný tlak Rimanov je predsa len tu. Hráči Verony sú zoradení pred vlastnou 16kou, a hostia budú zahrávať rohový kop.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty.

90
    Cole čakal v 16ke Verony na prihrávku od Verdeho, ten ho ale nenašiel a lopta končí za čiarou.

89
    Nainggolan vyskúšal Benussiho v domácej bráne, ale brankár Verony si s jeho pokusom poradil.

88
    V závere zápasu by sa skôr očakával tlak Rimanov, teraz sa však naopak hra pomaly vyrovnáva.

87
    Žltá karta aj pre Nainggolana, ktorý predviedol nebezpečný sklz a trafil nohu hráča Verony.

86
    Žltá karta pre hráča AS Rím. Vidí Kostas Manolas za faul na Toniho.

86
    Loptu už získali hostia a hráči Verony sa presunuli do tradičných obranných pozícií.

85
    Do konca zápasu už ostáva len pár minút a v útoku sú stále domáci. Toni už vyzerá poriadne unavený, ale všetci hráči v modro-žltých dresoch dúfajú, že z dnešného zápasu si odnesú aspoň 1 bod.

84
    Striedajú aj domáci. Odchádza Gómez a nahradí ho Lazaros Christodoulopoulos.

83
    Striedanie AS Rím. Z ihriska odchádza Pjanić a nahradí ho Verde.

83
    Astori predviedol pekný obranný zákrok pri rohovej zástavke. Hostia sa teraz musia brániť, po tom ako iniciatívu prevzali hráči Verony.

82
    Domáci sa dostali pred 16ku hostí a budú zahrávať rohový kop.

81
    Hostia predviedli peknú, bojovnú akciu, ktorá ale končí ofsajdom, v ktorom bol Gervinho. Tréner García je už poriadne nervózny, pretože ďalšia remíza by nebola dobrým výsledkom pre Rimanov.