Hamburger – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:1)
Hertha BSC
Nedeľa 22.02.2015, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg, Nemecko • Nemecká Bundesliga

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Wolfsburgu, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia 2:1. Za hostí sa presadil Schieber a za domácich sa dvakrát presadil Dost. Wolfsburg sa po zápase nachádza na 2.mieste, Hertha Berlín na 17.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (19:19:34)

90+2

90+2
    Do konca zápasu ostáva už iba 30 sekúnd, lenže pri lopte sú hostia. Tí tlačia do plných a rozbiehajú zrejme poslednú útočnú akciu.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 2 minúty!

90+1
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: ihrisko opúšťa Dost, jeho miesto zaujíma Bendtner.

90
    Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca. Budú to približne tri minúty.

90
    Hostia sa dostávali do šance, lenže vzrušenie bolo zbytočné. Ofsajd aj na druhej strane.

88
    Schurrle vybojoval pre svoje mužstvo rohový kop. Ten už bol aj rozohraný, ale nakrátko. Prišla prihrávka na exekútora a ofsajd.

87
    Wolfsburg sa bráni veľmi dobre a nepúšťa svojho súpera do vážnejšej šance. Diváci tlieskajú a užívajú si posledné minúty stretnutia.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 27683 divákov!

85
    Vlci vyrazili do rýchleho protiútoku, následne však všetko bolo zbrzdené a domáci zbierajú cenné sekundy.

84
    Hertha tlačí svojho súpera, no nevie sa dostať k zakončeniu. Pekarík posielal center do pokutového územia domácich, no nenašiel žiadneho zo svojich spoluhráčov.

83
    Bol tam však útočný faul stopéra Brooksa, loptu do hry pošle domáci brankár Benaglio.

82
    Berlínčania sa vydávajú dopredu a začína sa ich tlak. Hosťujúci Kalou bol poslaný k zemi a Hertha bude mať výhodu priameho kopu. Zrejme z toho bude center do ohňa.

81
    Domáci zamestnal gólmana hostí Krafta, ktorý jeho strelu vyrazil a stopér Brooks radšej odvrátil na roh.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva 10 minút. Podarí sa hosťom ešte vyrovnať alebo si domáci postrážia priaznivý výsledok?

78
    Striedanie v tíme Herthy Berlín: ihrisko opúšťa Stocker, jeho miesto zaujíma Ronny.

77
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: ihrisko opúšťa Vieirinha, jeho miesto zaujíma Caligiuri.

76
    Tak predsa sa to domácim podarilo. Vyhrávajú o jeden gól, no budú si musieť dávať pozor na zadné vrátka. Hertha bude v posledných minútach veľmi nebezpečná.