Trnava – Detva 6:2 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
Senica – Bardejov 0:3 (kon.)
HK Gladiators Trnava
6:2 (4:1, 0:1, 2:0)
HK Detva
Utorok 10.02.2015, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

59:04
    Detva – Jakub Predajniansky – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

52:14
    Teraz už ale nedorozumenie vzadu a Barinka zachytil puk, trošku hru spomalil a snažil sa prehodiť Račka, ale prehodil aj bránu.

51:40
    Trnava – Kristián Krajčík – dve minúty za hákovanie.

48:23
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

48:11
    Trnava dala gól!
    ONDREJ BURZALA zahanbil hosťujúceho brankára! Trnava vo veľkom striedala a Burzala len nahodil puk na bránu, hádam meter od červenej stredovej a puk na radosť domácich divákov skončil až v sieti! Račko smutne ostal na kolenách.
    Asistencie: Marek Lisoň a Martin Baran.

46:16
    Čunderlík krásnou prihrávkou poslal do jazdy puk na PETRA BARINKU, ktorý si počkal a predviedol sa strelou do vinkla!
    Asistencie: Martin Čunderlík a Pavol Poláček.

43:34
    Trnava – Dávid Božik – dve minúty za podrazenie.

40:00
    Detva – Tomáš Tupý – dve plus automaticky desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.

36:03
    Trnava – Michal Valjent – dve minúty za hákovanie.

29:54
    Pač od modrej čiary, puk ostal pred Hálom. Buda sa snažil ho prekonať, posunul puk za jeho chrbát, no z uhla len do bránkoviska.

29:02
    Detva dala gól!
    Detva vyhrala buly a po teči sa puk odrazil za Hálu! Gól strelil BRANDEN PARKHOUSE.
    Asistencie: Dominik Kanaet a David Graham.

28:46
    Trnava v prečíslení, Barinka pripravil prihrávku pre Glembu, ktorý ale puk len pohladil a poslal ho mimo bránu! Račko by sa nestihol presunúť.

22:46
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.

20:14

18:41
    Viktor Volentier odchádza z brány, nahradí ho Jozef Račko.

18:41
    Z následnej akcie už ale Gladiátori strieľajú štvrtý gól! Baranovu ďalšiu strelu pred bránou usmernil za Volentiera MAREK LISOŇ.
    Asistencia: Martin Baran.

15:11
    Detva – Jozef Sládok – dve minúty za nešportové správanie. Absolútne zbytočný faul.

14:04
    Burzala poslal na bránu prihrávku na teč, PETER BARINKA nepovšimnutý hosťujúcou obranou tečoval puk za Volentierov chrbát.
    Asistencia: Ondrej Burzala.

11:42
    Dušan Kapusta reaguje oddychovým časom.

11:42
    Z rohu ušiel jednému zo súperových hráčov puk a MARTIN KOVAĽ to využil a strelou prekvapil Volentiera!
    Bez asistencie.

10:49
    MAREK LISOŇ prešiel cez stredné pásmo a z pravého kruhu vystrelil, puk preplachtil pomedzi vyrážačku a betón Volentiera k vzdialenejšej žrdi jeho brány!

09:51
    Detva – Dominik Kanaet – dve minúty za seknutie.

07:13
    Obrovská chyba v rozohrávke Trnavy, puk ušiel na modrú na Budu. Krajčík proti nemu nestíhal ísť, ale zbytočne mu začal ustupovať a pustil ho tak nielen k puku, ale i k strele. Tú už PATRIK FEKIAČ pred Hálom poľahky dorazil do siete.
    Asistencia: Slavomír Buda.

06:11
    Detva – Jakub Predajniansky – dve minúty za nedovolené bránenie v hre. Trochu smolný moment pre bystrického obrancu, hokejku zamotal medzi Lisoňove nohy, ten sa chcel pohnúť a zákonite padol. Keby ju "Predo" stihol včas vytiahnuť, bol by to len klasický "neviditeľný" faul, ktorý rozhodcovia nezvyknú pískať.

04:21
    Veľmi dobrá strela Grahama preverila Hálovu lapačku! Hneď vzápätí menšia šarvátka pred bránou domácich, ale čiaroví všetko v pokoji riešia.

Stretnutie povedie ako hlavný rozhodca Miroslav Štefik. Na čiarach mu budú asistovať Martin Nosek a Martin Vyoral.

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Lisoň, 12. Kovaľ, 15. Barinka (Burzala), 19. Lisoň (Baran), 47. Barinka (Čunderlík, Poláček), 49. Burzala (Lisoň, Baran) – 8. P. Fekiač (Buda), 30. Parkhouse (Kanaet, Graham)

HK Gladiators Trnava: Hála (58. Petrovič) – Poláček, Reho, Krajčík, Valjent, Burzala, U. Demo, Hronec, D. Kubica – Lisoň, M. Baran, Môcik – Hluch, M. Čunderlík, P. Barinka – Glemba, D. Schmidt, Kovaľ – D. Božik, Hrbáčik, Rosa.
    HK Detva: Volentier (19. J. Račko) – Pač, T. Tupý, Pinka, Sládok, J. Predajniansky, Mačkovič, Gábor – J. Petro, Srnka, Říha – Graham, Kanaet, Parkhouse – S. Buda, P. Fekiač, Zorvan – Hajnik, V. Fekiač, J. Žilka.

Rozhodca: Štefik – Nosek, Vyoral