NJ Devils – Edmonton 1:2 (kon.) | Columbus – LA Kings 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 5:3 (kon.)
Chicago – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Calgary 1:4 (kon.)
New Jersey Devils
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Edmonton Oilers
cz Utorok 10.02.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (03:39:04)

3. Patrik Eliáš (NJD) 1+0

Je konec! Ve třetí třetině jsme nakonec gól neviděli a Edmonton nakonec zaslouženě vítězí 2:1. Hosté byli od druhé třetiny jednoznačně lepším týmem a i za příznivého stavu se nadále dostávali do řady gólových příležitostí.

60:00

59:51
    Zajacovi utekl puk. Tohle už si hosté pohlídají!

59:21
    Hosté vyvezli puk z obranného pásma a Purcell těsně minul prázdnou branku!

59:00
    Domácí vyhráli vhazování a drží kotouč v útočném pásmu.

58:35
    Schneider už je na střídačce a domácí zkouší hru bez brankáře! Oilers následně zahrávají icing a trenér New Jersey si bere oddechový čas.

57:55
    Eberle střílel v pádu pouze do plexiskla za brankou.

57:24
    Schneider vyráží tvrdou Schultzovu ránu od modré.

56:40
    Bernierova střela byla zblokována a vzápětí se do samostatného úniku dostal hostující Purcell, který jel úplně sám na Schneidera, ale bekhendová klička mu nevyšla podle jeho představ a jeho zakončení minulo branku.

55:34
    Židlického pokus vyrazil Scrivens betonem k Zubrusovi, který okamžitě dorážel, ale i s dorážkou si hostující gólman poradil.

55:00
    Další zakázané uvolnění Devils.

54:22
    Zakázané uvolnění Ďáblů. Navzdory průběžnému výsledku jsou i v těchto chvílích aktivnější hosté.

53:54
    Klefbom mohl přidat svou druhou branku v zápase, ale Schneider vyrazil jeho střelu ramenem.

52:51
    Hosté stále drží jednobrankové vedení a Devils se dostávají do útoku jen velmi upracovaně. Uvidíme, zda se domácím ještě podaří něco vymyslet.

51:35
    Zakázané uvolnění Edmontonu.

50:47
    O chvíli později pálil přímo Nugent-Hopkins, kterému však přizvedl střelu Greene a puk minul bránu.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 6. Eliáš (Havlát) – 20. Klefbom (Eberle, Purcell), 33. Jakupov (Eberle, Petry)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Židlický, Harrold, Fraser – Zubrus, Cammalleri, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Henrique, Gomez, Bernier – Ruutu, Josefson, Tootoo
    Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Ference, Petry, Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Jakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodca: Kyle Rehman, Paul Devorski – Mark Shewchyk, Michel Cormier