NJ Devils – Edmonton 1:2 (kon.) | Columbus – LA Kings 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 5:3 (kon.)
Chicago – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Calgary 1:4 (kon.)
Minnesota Wild
5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
Vancouver Canucks
cz Utorok 10.02.2015, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul (kapacita 17954 míst) • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:51:41)

Vancouver Canucks: 8

Není co řešit, hosté doslova prchají z ledu, dnešní zápas se Vancouveru vůbec nepodařil, i přes vyhranou třetí třetinu. Čtyřicet minut byl Vancouver jasně horším týmem, kdy se hostům nedařilo vůbec nic, vázla kombinace, obrana si nevěděla rady s výtečnými útočnými akcemi Wild a to nakonec hosty stálo body. Z vítězství se tak po zásluze radují domácí, kteří tak pokračují v parádní vítězné sérii, díky níž se zase o něco blíže přiblížili k příčkám, zajišťujícím play-off!

60:00

59:40
    Edler vyloučen a další snaha Vancouveru tak končí pouze vyloučením.

59:35
    Střelu Vrbaty z pravé strany Dubnyk vyráží.

59:15
    Ofsajdem končí snaha domácích, vhazování ve středním pásmu a Lack se tak vrací do branky.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, hosté v útočném pásmu a Eddie Lack na střídačce, branka hostů prázdná!

58:50

58:11
    Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra Minnesoty.
    Ryan STANTON - 5:3

57:57
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Ale pozor, hosté snižují, střelu D. Sedina dokázal před Dubnykem ztečovat RYAN STANTON, který tak snižuje na rozdíl dvou gólů! Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.

57:45
    Ještě zhruba půl minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

56:55
    Hraje se čtyři na čtyři a Lack se tak vrací do branky Canucks.

56:49
    Jenže Vrbata nedokázal zpracovat přihrávku a musel faulovat Pariseho, přesilová hra Canucks tak končí a tím i definitivně naděje hostů na zvrat v zápase.

56:38
    Canucks v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 6. Schroeder (Coyle, Dumba), 8. Pominville (Vanek, M. Koivu), 16. Niederreiter (M. Koivu, Suter), 28. Suter (M. Koivu, Parise), 28. Brodziak (Spurgeon, Brodin) – 11. Kassian (Higgins, Hamhuis), 22. Matthias (Vrbata, Hamhuis), 58. Stanton (D. Sedin, H. Sedin)

Minnesota Wild: Dubnyk (Bäckström) – Suter, Brodin, Scandella, Spurgeon, Prosser, Dumba – Parise, Granlund, Vanek – Zucker, Koivu, Pominville – Carter, Haula, Brodziak – Niederreiter, Coyle, Schroeder. Trenér: Mike Yeo.
    Vancouver Canucks: Miller (28. Lack) – Edler, Tanev, Hamhuis, Sbisa, Stanton, Clendening – H. Sedin, D. Sedin, Burrows – Matthias, Bonino, Vrbata – Higgins, Vey, Kassian – Dorsett, Horvat, Hansen. Trenér: Willie Desjardins.

Rozhodca: St, Pierre, Kowal – Wheler, Heyer

Diváci: 18 804