Dortmund – Augsburg 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 1:2 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Stuttgart 0:0 (kon.) | Paderborn – Hamburger 0:3 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:2 (1:1)
Werder Brémy
Streda 04.02.2015, 20:00 • Rhein-Neckar Arena (Sinsheim) • Nemecká Bundesliga

89
    V samom závere zápasu opúšťa hraciu plochu nervózny strelec úvodného gólu dnešného večera Franco Di Santo. Opačným smerom putuje Izet Hajrovič.

81
    Bičakčič sa už s bolestivou grimasou dvíha na nohy a popri tom ešte stíha čosi vykrikovať na faulujúceho Selkeho. Medzitým strieda Viktor Skrypnyk, ktorý práve Selkeho nahrádza Sternbergom.

78
    Hraciu plochu opúšťa i vyhlásený exekútor domácich štandardných situáciu a muž s vynikajúcou strelou Pirmin Schwegler. Na jeho miesto naskakuje Rudy.

65
    Domáci manažér Markus Gisdol po dvadsiatich minútach druhej časti strieda hneď dvojnásobne. Namiesto Szalaia s Elyounoussim prichádza Modeste a Schipplock.

46
    Polčasová prestávka priniesla jednu zmenu na strane hostí. Absolútne neviditeľného Levina Öztunalıho nahrádza nemecký stredopoliar Felix Kroos.