Dortmund – Augsburg 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 1:2 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Stuttgart 0:0 (kon.) | Paderborn – Hamburger 0:3 (kon.)
Borussia Dortmund
0:1 (0:0)
FC Augsburg
Streda 04.02.2015, 20:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (21:58:45)

Hrdinom dnešného zápasu je Raúl Bobadilla, ktorý rozhodol o ďalšom víťazstve Augsburgu. Síce hrali domáci od 64. minúty v početnej výhode, nedokázali si vytvoriť žiadnu vážnejšiu gólovú príležitosť.

Augsburg si tak do tabuľky pripisuje 3 body, čo znamená posun na 4. priebežné miesto, ktoré zaručuje kvalifikáciu do Ligy Majstrov. Dortmund zostáva na poslednom mieste.

90+4
    Tobias Weiz posledný krát fúkol do píšťalky a ukončuje dnešný zápas.

90+3
    Subotičov center si Manninger postrážil.

90+2
    Tentokrát sa do hlavičky oprel Marcel Schmelzer, no Manninger je dnes naozaj vynikajúci!

90+1
    Mkhitaryan nacentroval do pokutového územia, kam si nabehol Immobile, oprel sa do hlavičky, ktorá však končí v rukaviciach výborného Manningera!

90
    Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90
    Baier zostáva ležať na trávniku po súboji s Papastathopoulosom. Hostia však už nemajú možnosť striedania.

89
    Výborný zákrok Manningera, ktorý vyboxoval strelu nabiehajúceho Mkhitaryana.

88
    Hostia sa oslobodzujú dlhým odkopom. Dá sa povedať, že hráči Dortmundu sú naozaj zúfalí z defenzívy Augsburgu.

86
    Manninger sa s rozohrávkou vôbec neponáhla, čo sa nepáči domácim fanúšikom a ani Tobiasovi Weizovi, ktorý ho napomína.

85
    Na seba to teraz zobral Neven Subotič, ktorý centroval z pravej strany. Jeho center bol však veľmi nepresný a končí až za čiarou. Vykopávať bude Manninger.

84
    Na posledné minúty prichádza hosťujúci Djurdjič, ktorý strieda autora jediného gólu zápasu, Raúla Bobadillu.