Dortmund – Augsburg 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 1:2 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Stuttgart 0:0 (kon.) | Paderborn – Hamburger 0:3 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:2 (1:1)
Werder Brémy
Streda 04.02.2015, 20:00 • Rhein-Neckar Arena (Sinsheim) • Nemecká Bundesliga

90+3
    Hostia sa úspešne i vďaka nedovoleným zákrokom držia na polovici súpera. Hoffenheim záver absolútne nezvláda. Bartelsovi ani jeho koučovi Skrypnykovi táto karta prekážať nebude.

83
    Aj na domácej strane sa prvým potrestaným hráčom stáva náhradník, konkrétne nedávno prichádzajúci Rudy. Ten narozdiel od Kroosa potreboval „až" šesť minút.

72
    Strelec otváracieho gólu dnešného duelu Franco Di Santo ako tretí hráč hostí vidí žltú kartu, keď na pravej strane podrazil Schweglera.

66
    Aj druhý kartový trest dnešného zápasu putuje do tábora hostí. Jej adresátom je Santiago García, ktorý lakťom zasiahol do tváre Vollanda.

46
    Mladší brat Toniho Kroosa – Felix sa presne po minúte pobytu na hracej ploche stáva prvým potrestaným hráčom dnešného zápasu. Môže za to podrazenie domáceho kapitána Becka.