Dortmund – Augsburg 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 1:2 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Stuttgart 0:0 (kon.) | Paderborn – Hamburger 0:3 (kon.)
SC Paderborn 07
0:3 (0:1)
Hamburger SV
Streda 04.02.2015, 20:00 • Benteler Arena (Paderborn) • Nemecká Bundesliga

Zápas v Paderborne sa skončil. Pre domácich to bola nočná mora a na týchto 90 minút budú chcieť čo najskôr zabudnúť. Hamburger zvíťazil 0-3 po dvoch góloch v druhom polčase. Domáci hrali dobre, mali šance, dokonca trafili aj brvno, ale gól im dnes jednoducho nebol súdený.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (21:51:00)

90+2
    Zoltán STIEBER - 0:3

90+1
    Hamburger SV dal gól! Hostia dali za zápasom peknú bodku v podobe tretieho gólu. Ten sa zrodil po centri do 16ky z pravej strany, a tam sa presadil ZOLTAN STIEBER.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Striedanie hostí. Odchádza Olić a nahradí ho Rudnevs.

90
    Ani tento pokus nekončí lepšie ako tie predošlé. Drobný má loptu vo svojich rukaviciach.

89
    Tak predsa si ešte domáci skúsia zahrať rohový kop. Koc je pri rohovej zástavke.

89
    Paderborn s loptou na kopačkách v strede ihriska, ale jeho hra je bez nápadu, len nakopávané lopty na nikoho.

88
    Domáci fanúšikovia sú skvelí a neúnavne povzbudzujú svojich hráčov. Tí asi nebudú spať najlepšie ale nič sa nedá robiť, aj takéto zápasy prináša sezóna.

87
    Na Paderborn zrejme platí, že aj keby hrali do rána tak nedajú ani gól. Naopak hostia vyťažili v druhom polčase z jednej veľkej šance jeden gól a môžu byť spokojní.

86
    Hostia stále držia loptu a domáci sú už zúfalí. To samozrejme prináša aj menšie fauly, ale zatiaľ nič vážne.

85
    Hostia robia svoju obrannú činnosť veľmi dobre a pomalými prihrávkami nedávajú domácim žiadnu možnosť. Skvelá hra Hamburgeru tesne pred koncom zápasu.

84
    Brankár Drobný vyskočil vysoko do vzduchu a zobral si centrovanú loptu, ktorá smerovala na útočníkov Paderbornu. Domáci si ju na vlastnej polovici prebrali a pokračujú v tlaku.

83
    Minúty rýchlo ubiehajú a skóre sa nemení. Hostia pohodlne kontrolujú hru a výsledok, teraz majú loptu a snažia sa ju čo najdlhšie podržať.

82
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Wemmer a nahradí ho Saglik.

82
    Niekedy sa hráčom Hamburgeru podarí vypichnúť loptu domácim pri rozohrávke a potom ju s úsmevom držia čo najdlhšie na útočnej polovici. Presne to sa deje aj teraz.