Sociedad – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Valencia – Almería 3:2 (kon.) | Villarreal – Bilbao 2:0 (kon.)
Espanyol – Vigo 1:0 (kon.)
Villarreal CF
2:0 (1:0)
Athletic Club Bilbao
Sobota 17.01.2015, 20:00 • Estadio El Madrigal (Villarreal) • Španielska LaLiga

Zápas vo Villarreale sa skončil. Domáci ho zaslúžene vyhrali 2-0 po góle Cherysheva v prvom polčase a po premenenej penalte v 83. minúte. Hostia neboli slabým súperom ale do veľkých šancí sa príliš nedostávali. Dnes sa musia zmieriť s tým, že z Villarrealu odídu bez bodu.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (21:48:41)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta zápasu. Bilbao si zopakuje rohový kop.

90+2
    Bilbao sa konečne dostalo do pokutového územia Villarrealu ale tam sa akcia končí. Nasleduje rohový kop pre hostí.

90+1
    Soriano a Williams sa nepríjemne zrazili vo vzdušnom súboji ale už sú na nohách a budú v poriadku.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Cheryshev skúsil strelu z hranice 16ky ale Iraizoz s tým nemal problém a loptu má vo svojich rukaviciach.

89
    Tak predsa sa ešte hostia pokúšajú niečo vymyslieť v útoku. Znova je to však rovnaký scenár a celá akcia končí pred 16kou Villarrealu.

88
    Rýchla hra na konci zápasu prináša iba cenné sekundy domácemu tímu. Hostia si nevypracovali prakticky žiadnu šancu a na body preto nemôžu siahať. Villarreal je v útoku a pomaličky zahráva outové vhadzovanie.

87
    Ani z tejto štandardky sa šanca nezrodila. Lopta však stále ostáva na polovici Villarrrealu.

86
    Hráči Villarrealu majú loptu na kopačkách a pohodlne dohrávajú zápas. Bilbao sa snaží a po faule Soriana bude zahrávať priamy kop.

86
    Hostia sú v útoku ale nedokážu sa dostať pred 16ku Villarrealu.
    SORIANO - 2:0

83
    Villarreal dal gól! Zdá sa, že dnešný zápas je rozhodnutý. BRUNO SORIANO nedal Iraizozovi šancu. Prudká strela k ľavej žrdi znamení dvojgólové vedenie domáceho tímu.

82
    Bude sa kopať penalta ! Hráči Villarrealu budú mať skvelú príležitosť na druhý gól.