Mouscron – Gent 1:3 (kon.) | Oostende – Kortrijk 1:7 (kon.) | Charleroi – Cercle Bruggy 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Waregem 1:3 (kon.)
Waasland-Beveren
1:3 (0:0)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 17.01.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Dnešní zápas tedy končí výhrou hostů 1:3! Ale musím říct, že by si domácí zasloužily alespoň bod. Bohužel dnes jsou znovu na hraně sestupu a budou muset zabrat. Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (21:59:43)

90+3

90+2
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují o dnešním vítězi! ALEKSANDAR TRAJKOVSKI běžel sám na brankáře a krásným lobem ho přehodil.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
    Domácí jsou stále s míčem na polovině hostů, ale hosté zatím pozorně brání.

88
    Domácí tlačí, ale nemohou se dostat na dostřel hostující branky.

86
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Blondelle, přichází Marič.

86
    Bossuyt vyběhl a v klidu chytá míč do rukavic.

85
    Rohový kop pro domácí tým.

84
    Domácí jsou s míčem na polovině hostů, ale nemohou se dostat k ohrožení branky.

82
    Žlutou kartu dostává Kaya (SV Zulte-Waregem).

80
    Domácí se na chvíli dostali k míči, ale přišla nepřesná nahrávka a u míče jsou znovu hosté.

78
    Domácí mají do konce nějakých 15 minut, ale u míče jsou hosté a domácím se nedaří pressovat.