Lens – Lyon 0:2 (kon.) | Caen – Remeš 4:1 (kon.) | Lorient – Lille 1:0 (kon.)
Metz – Montpellier 2:3 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.) | Toulouse – Bastia 1:1 (kon.)
FC Lorient
1:0 (0:0)
Lille OSC
cz Sobota 17.01.2015, 20:00 • Stade du Moustoir - Lorient • Ligue 1 Uber Eats
    Raphaël Guerreiro se stal hrdinou Lorient, když mu krátce po přestávce vystřelil těsně vítězství 1:0 nad Lille.

Dnešní zápas končí a jeho zaslouženými vítězi jsou domácí, kteří po vyrovnané první půli ovládli tu druhou a nakonec v ní dali i jediný gól zápasu. Lille nepotvrdilo roli favorita a po špatném úvodu do druhé půle odchází s prázdnou, když jediný gól zápasu dal domácí Guerreiro! Lorient několikrát podržel dnes výborný gólman Lecomte, na kterého si střelci Lille nepřišli a po závěrečném hvizdu tak u jejich týmu svítí velká nula! Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji Vám hezký zbytek víkendu. (21:52:19)

90+3

90+3
    Běží poslední vteřiny zápasu, míč je na půlce hostů a už se nic nestane.

90+2
    Domácí hrdina Lecomte si vyskočil na tento míč nejvýše a nakonec ho i sebral, čas se opět zkrátil!

90+1
    Corchiův ale byl v klidu odvrácen a domácí začínají věřit ve tři body.

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit tři minuty, Lille tak ještě má něco málo času na vydolování bodu.

89
    No a po této střele se musel Lecomte pořádně orosit, protože Lopesovu bombu vyrazil velmi nejistě jen těsně vedle své brány!

89
    Tlak Lille už přeci jen přichází, žádná střela ale zatím nepřišla.

87
    Fauloval útočící Koubemba, přímý kop mají domácí a opět mohou hru trochu zdržet.
    Přízemní střela Raphaëla Guerreira.

86
    Stále se před bránou Lorientu nic neděje, naopak se ke dvěma střelám dostali domácí, obě ale skokem na zem sebral Enyeama a Lille je tak stále ve hře.

84
    Lille se není schopno dostat do žádného tlaku, domácí hrají v klidu a natahují čas vlastními útoky.

83
    Boufal se po ne nijak hrozném kontaktu svalil k zemi, sudí ale nic neviděli a snaha hostujícího záložníka je tak marná.
    Fotografie z právě probíhajícího druhého poločasu, během něhož se Lorient ujalo vedení zásluhou Raphaëla Guerreira.

81
    Na poslední chvíli zasáhl ve vápně skluzem míč Mesloub, nakonec to ale stejně byl ofsajd a bylo to tak jen na efekt.

80
    Volný přímý kop měli hosté, míč byl ale zahrán přímo na Lecomteho, který ho v pohodě sebral.

79
    Guerreiro vyslal zatočenou střelu, která byla navíc ještě tečována a Enyeama měl co dělat, aby se vrátil do brány včas a míč sebral.

79
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Gilles Sunu.