Aston Villa – Liverpool 0:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 2:3 (kon.) | Leicester – Stoke City 0:1 (kon.)
QPR – Manchester United 0:2 (kon.) | Swansea – Chelsea 0:5 (kon.) | Tottenham – Sunderland 2:1 (kon.)

90+1
    Fabiánski má loptu vo svojej moci a obstará zrejme posledný výkop dnešého stretnutia.

90
    Rozhodca Moss nadstavuje 1 minútu a po nej sa následne skončí trápenie domácich v dnešnom stretnutí.

90
    O malý moment sa dozvieme údaj o nadstavenom čase v druhom polčase.

89
    Fabianski chytá do náručia loptu, na ktorú si robil zálusk Rémy a následne bude vykopávať.

88
    Posledný veriaci fanúšikovia opúšťajú hľadisko, pred nami sú posledné dve minúty a nadstavený čas.

87
    Ivanovič centroval nepresne a nasledovať bude odkop od domácej brány.

86
    Ramiresova prízemná strela teraz síce nepríjemne skočila, aj napriek tomu však skončila v náručí Lukasza Fabiánskeho.

86
    Záverečné minúty sú tak ako celý zápas v réžii hráčov hosťujúceho tímu.

86
    Chelsea bude rozohrávať zo stredu ihriska voľný kop.

85
    Emnes si teraz pekne narazil loptu s jedným zo svojich spoluhráčov, následne však o ňu prišiel v súboji s brániacim hráčom Chelsea.

83
    Domáci kombinujú prihrávkami na vlastnej polovici ihriska, hráči Chelsea vysoko napádajú a aj za daného stavu sa snažia dostávať do ofenzívy.

82
    O víťazovi dnešného stretnutia je rozhodnuté a dovolím si tvrdiť že o ňom bolo rozhodnuté už po prvom polčase.
    André SCHURRLE - 0:5

79
    Chelsea dala gól!
    Gól strelil SCHURRLE.
    Akcia po pravej strane ihriska sa končí piatym gólom v sieti Lukasza Fabiánskeho! Eden Hazard si teraz narazil loptu s Ivanovičom, ktorý následne poslal prihrávku pred bránu na SCHURRLEHO, ktorý len nastavil nohu a poslal loptu do opustenej brány, pričom v závese za ním stál Oscar, ktorému tak opäť tesne unikol tretí gól v dnešnom stretnutí.

79
    Obe mužstvá prestriedali, José Mourinho stiahol z hry aj najlepšieho strelca súťaže Diega Costu, ktorý si dnes na svoje konto pripísal 2 góly. Hetrik v dnešnom stretnutí však stále môže streliť brazílsky stredopoliar Oscar, ktorý k nemu má dnes veľmi blízko.

78
    Ramirés teraz padol v súboji s jedným z domácich hráčov, rozhodca však ukazuje aby sa pokračoval ďalej v hre.

77
    Oscar vo veľkej príležitosti, jeho strela nartom teraz obtrela ľavú tyč domácej brány!