Manchester City – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Aston Villa – Manchester United 1:1 (kon.) | Hull City – Swansea 0:1 (kon.)
QPR – West Bromwich 3:2 (kon.) | Southampton – Everton 3:0 (kon.) | Tottenham – Burnley 2:1 (kon.)
West Ham – Leicester 2:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (2:1)
Burnley FC
Sobota 20.12.2014, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

Je za nami druhý polčas stretnutia medzi Tottenham Hotspur – Burnley FC. V druhej 45 minútovke sme padnúť ďalší gól nevideli a Tottenham si tak ponechá všetky tri body na domácej pôde. Druhý polčas ani z ďaleka nebol tak atraktívny ako ten prvý. Sledovali sme mnoho nepresností, ale aj zopár krásnych striel najmä v závere stretnutia.

Štatistiky:

Držanie lopty: 65%-35%
    Strely celkom: 23-9
    Strely na bránku: 6-5

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám priíjemný zvyšok dňa. (17:56:02)

90+4

90+3
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Eriksen, prichádza Rose.

90+3
    Na opačnej strane to skúšal tvrdou strelou Eriksen. Strela iba olízala tyč. Navyše to vyzerá tak, že Eriksen opustí ihrisko.

90+2
    A ani následný roh nekončí inde ako v rukaviciach Llorisa. Výborný zákrok.

90+1
    Napokon to bol Wallace. Jeho pokus preletel ponad múr a smeroval k pravej tyčke Llorisa. Pozorný gólman Tottenhamu však včas vyrazil na roh.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

90
    A Ings ostála ležať na trávniku po faule Fazio. Zo strednej vzdialenosti to zrejme skúsi jednej z hráčov hostí.

89
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Barnes, prichádza Jutkiewicz.

89
    Faul na Daviesa znamená oslobodenie sa domácich. Na strane hostí sa chystá posledné striedanie.

88
    Stretnutie sa doslova dohráva na polovičke Tottenhamu. Domáci sa snažia držať Burnley čo najďalej od lopty.

87
    Fazio síce vyskočil najvyššie, no jeho hlavička smerovala ďaleko od bránky Burnley.

86
    Rohový kop pre kohútov.

86
    A ďalší útok Burnley opäť zastavený. Tentokrát bol v ofsajde Barnes.

85
    Ings sa neprekľučkoval cez trojicu v bielom. Situáciu vyriešil Lloris razantným odkopom.

84
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Kane, prichádza Soldado.

83
    Ojojój. Tak Kaneovi chýbal v sklze naozaj kúsok na to aby dočiahol prízemný center v podaní Eriksena.

82
    Po dlhej dobe sledujeme kombináciu hostí pred vápnom Tottenhamu. Do konca stretnutia ostáva niečo okolo 10 minút.