Žilina – Martin 1:2 (po pr.) | B. Bystrica – Nitra 1:0 (kon.) | Košice – Skalica 5:3 (kon.)
Trenčín – Zvolen 4:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 0:4 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HK Nitra
Piatok 12.12.2014, 17:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

58:09
    Nitrania si berú oddychový čas.

47:31
    Cuník dostáva dve minúty za krosček a hostia majú možnosť v presilovej hre vyrovnať stav zápasu.

39:08
    Opäť sa vylučuje, teraz však na bystrickej strane – Cohen dostáva menší trest za seknutie.

31:46
    Znovu sa vylučuje u hostí – za hákovanie dostáva dve minúty Bednár.

26:59
    Chvíľu sa bude hrať v pomere štyria na štyroch – vylúčený je domáci hrč Handlovský na dve minúty za hákovanie.

25:33
    A ďalšie vylúčenie hostí – Tománek dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

19:02
    Tománek sa mohol dostať do samostatného nájazdu, ale Kytnár ho pekne odtlačil až ku mantinelu odkiaľ mal skúsený útočník problém zakončiť.

17:35
    Jakub Ručkay bol ďalším nitrianským hráčom, ktorý mohol zakončovať do úplne odkrytej brány, ale pri zakončení stratil puk a Wiikman zasahovať nemusel.
    HUDEC - 1:0

15:35
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci využívajú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia. Cohenovu strelu od modrej čiary ešte šikovne pretlačil za Lakosilov chrbát domáci kapitán MICHAL HUDEC
    Asistencie: Colby Cohen, Michal Handzuš

14:48
    Ďalšie vylúčenie – Henrich Ručkay dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.

10:52
    Vylučuje sa aj na strane hostí – Lelkeš dostáva dve minúty za hákovanie.

06:32
    Po krásnej prihrávke od spoluhráča mohol do odkrytej časti brány bez problémov zakončiť Mráz, ale strela bola príliš slabá a domáci brankár si dokázal poradiť aj s touto príležitosťou.