Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) |
Arsenal – Southampton | 1:0 (kon.) | | | Chelsea – Tottenham | 3:0 (kon.) | | | Everton – Hull City | 1:1 (kon.) |
Sunderland – Manchester City | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Zenit | 0:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – FC Ural | 1:0 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Torpedo Moskva | 0:1 (kon.) |
Hellas Verona – Perugia | 1:0 (kon.) | | | Bergamo – Avellino | 2:0 (kon.) | | | Empoli – CFC Janov | 2:0 (kon.) |
Udinese – Cesena | 4:2 (po pr.) |
Bastia – Évian TG | 1:2 (kon.) | | | Guingamp – Caen | 5:1 (kon.) | | | Metz – Bordeaux | 0:0 (kon.) |
Montpellier – Saint-Étienne | 0:2 (kon.) | | | Nice – Rennes | 1:2 (kon.) | | | Lille – Paríž | 1:1 (kon.) |
Sevilla – Sabadell | 5:1 (kon.) | | | Hospitalet – Atlético Madrid | 0:3 (kon.) | | | La Coruña – Malaga | 1:1 (kon.) |
Huesca – Barcelona | 0:4 (kon.) | | | Granada – Córdoba | 1:0 (kon.) |
koniec
Lokomotiv Moskva
1:0
(0:0)
FC Ural
73
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Taras Michalik, přichází Alexandr Šešukov.
|
|
71
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Marques Maicon, přichází Manuel Fernandes.
|
|
60
|
Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Roman Jemeljanov, přichází Gerson Acevedo.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Spartak Gognijev.
|
|
30
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vitalij Denisov, přichází Nemanja Pejčinović.
|
Góly:
90. N'Doye (Pejčinović)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:3.
Rozhodca: Levnikov – Semjonov, Kološkov
Diváci:
Karty: 53. Boussoufa (LMO) – 18. Jemeljanov (URA), 35. Stavpec (URA), 39. Fidler (URA)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:3.
Lokomotiv Moskva:
Abajev – Šiškin, Ćorluka, Ďurica, Vitalij Denisov (30. Pejčinović) – Michalik (73. Šešukov), Alexej Mirančuk – Samedov, Boussoufa, Maicon (71. Fernandes) – N'Doye.
Náhradníci: Lantratov, Guilherme – Serašchov, Pejčinović, Šešukov, Tkačjov, Anton Mirančuk, Fernandes, Pavljučenko, Niasse, Tigorev.
Tréner:
FC Ural: Zabolotnyj – Chozin, Fontanello, Ottesen, Dancev – Jemeljanov (60. Acevedo), Fidler – Jarošenko, Jerochin, Stavpec – Smolov (59. Gognijev).
Náhradníci: Arapov, Kot – Bělozerov, Sapeta, Šanicin, Acevedo, Podběrežkin, Gognijev, Dorožkin.
Tréner:
Náhradníci: Lantratov, Guilherme – Serašchov, Pejčinović, Šešukov, Tkačjov, Anton Mirančuk, Fernandes, Pavljučenko, Niasse, Tigorev.
Tréner:
FC Ural: Zabolotnyj – Chozin, Fontanello, Ottesen, Dancev – Jemeljanov (60. Acevedo), Fidler – Jarošenko, Jerochin, Stavpec – Smolov (59. Gognijev).
Náhradníci: Arapov, Kot – Bělozerov, Sapeta, Šanicin, Acevedo, Podběrežkin, Gognijev, Dorožkin.
Tréner:
Rozhodca: Levnikov – Semjonov, Kološkov
Diváci:
Martin Dvořák