Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
FC Ural
cz Streda 03.12.2014, 17:05 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:03:43)

Dnešní utkání končí nakonec těsnou výhrou Lokomotivu, který si jí ale za svou aktivitu zaslouží. Hosté nebyli daleko od vyrovnání v závěru zápasu, ale domácí nakonec těsnou výhru udrželi a mohou se tak těšit z tří bodů.

90+4

Zákroky brankáře Uralu Zabolotného – 3.

Zákroky brankáře Lokomotivu Abajeva – 3.

90+4
    Ještě rohový kop pro Ural a hosté nebyli daleko od vyrovnání, nakonec míč chytá Abajev.

90+2
    Čtyři minuty nastavil sudí Levnikov, šance hostů ještě žije.
    Dame N'DOYE - 1:0

90
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Další rohový kop již přináší gólovou radost, Pejčinovič na bližší tyči přivzedl míč, ten na té zadní dopadá přesně na hlavu DAME N'DOYEHO, který ho dokázal usměrnit do branky, Zabolotnyj bez šance.

89
    Před N'Doyem zasahuje Zabolotnyj, který chytá míč a bude moci rozehrát.

89
    Jenže Lokomotiv dostal k dispozici další roh, tentokrát z levé strany.

88
    Na vzdálenější tyči se snaží dostat k míči Fernandes, ale má k němu daleko.

87
    Alespoň rohový kop pro Lokomotiv.

86
    Nepřesným pasem končí akce Lokomotivu, takhle se budou těžko dávat góly.

84
    Autové vhazování hostů, z pravé strany.

83
    V posledních minutách se hosté několikrát málem dostali do slibné šance, domácí se snaží útočit a nechávají tak více prostoru na své polovině.

81
    Z rohového kopu se hosté neprosazují, je tam pískán útočný faul Fontanellovi.

80
    Posledních deset minut utkání, Abajev má míč ve své moci a vykopává.

79
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Lokomotivu, z hlediště se ozývá pískot.

77
    Jerochin se sice celkem poslušně hlásil o míč, ale byl v okamžiku přihrávky v ofsajdu.

76
    Nedaří se, ani jednomu mužstvu se nedaří v prostoru před brankou.

75
    Abajev rozehrává po zemi, domácí volí cestu nakopnutí míče dopředu.

73
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Taras Michalik, přichází Alexandr Šešukov.

71
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Marques Maicon, přichází Manuel Fernandes.

69
    Roman Šiškin si vzal míč a z pravé strany pálí na branku Uralu, kterou ale netrefuje.

69
    Samedov v souboji s bránícím Ottesenem vybojoval rohový kop z pravé strany.

68
    Šiškin vrací míč zpět k Abajevovi, ten ne zrovna ideální "malou domů" dokázal odkopnout.

66
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

65
    Míč ve středu hřiště, v držení domácích fotbalistů.

64
    Samedov nedokázal přesně odcentrovat, hrají hosté. Ti však téměř vzápětí o míč přicházejí.

63
    Další domácí pokus o pokutový kop, sudí Levnikov dává jasně najevo, že nic takového se konat nebude a hra pokračuje.

62
    Boussoufa se snaží dostat k míči ve vápně Uralu, ale obrana odehrává.

61
    Akexabdr Dancev ostře "zajel" do Mirančuka, domácí rozehrají volný kop.

60
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Roman Jemeljanov, přichází Gerson Acevedo.

59
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Spartak Gognijev.

58
    Ural připravuje hned dvojí střídání.

57
    Ďurica chybuje ve středu hřiště, hosté mohou jít do brejku, Jerochin ale nedokázal přihrát lépe, než obránci soupeře.

55
    Samedov přihrává z pravé strany do vápna, ale obrana odkopává do autu.

54
    Z volného kopu se hosté neprosazují, domácí jdou do brejku.

53
    Žlutou kartu dostává Mbark Boussoufa (FK Lokomotiv Moskva) za faul na vlastní polovině, kdy nohou srazil k zemi Jarošenka.

53
    Jarošenko se snaží prosadit po levé straně, ale nepřesně přihrává na Smolova.

51
    Nepřesný pas na N'Doyeho, kterému chyběly tak dva metry k míči, Zabolotnyj v krátké době po sobě znovu vykopává.

50
    Tentokrát z pravé strany směřuje míč před branku Uralu, hosté odvrací, ale domácí zůstali u míče, Maicon efektně z levé strany na Mirančuka, který patičkou netrefuje branku.

49
    Hosté se sice ubránili, ale následuje dlouhý pas na N'Doyeho, který obránce Uralu odehrál na roh.

48
    Rohový kop pro Lokomotiv, domácí Mbark Boussoufa rozehraje z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:13.
    Statistika prvního poločasu

V prvním poločase gól nepadl, blíže k němu měli domácí, kteří dokonce dopravili míč do branky, ale sudí Levnikov odpískal ofsajd a gól neuznal. Hosté se spoléhají na rychlé brejky, k nimž se ale v první půli v podstatě nedostali, domácí kontrolují hru, v koncovce jsou ale zatím bezzubí.

45+1

45+1
    Sudí Levnikov nastavil jednu minutu, nepřesný pas domácích z pravé strany, bránící Fontanello odkopává.

45
    Poslední minuta normální hrací doby, Lokomotiv u pokutového území Uralu, autové vhazování Pejčinoviče z levé strany.

43
    Maicon nyní dlouho váhal se střelou z hranice pokutového území, až se mu pod nohy vrhl obránce Uralu a míč odehrál do bezpečí.

42
    Volný kop nasměroval Samedov přímo do náruče gólmana Zabolotného.

41
    Pejčinovič vhazuje z levé strany, na polovině Uralu, vzápětí hosté faulují a domácí tak zůstanou u míče.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stále na gól čekáme, dočkáme se do poločasové přestávky?

39
    Žlutou kartu dostává Artem Fidler (FK Ural) za faul na Michalíka.

39
    A znovu domácí s míčem na polovině Uralu.

38
    Hosté také rozehráli volný kop na polovině Lokomotivu, ale Pejčinovič míč odvrací do bezpečí.
    Byl to ofsajd?

36
    Domácí rozehráli z levé strany, na míč si naběhl Vedran Čorluka, který hlavou "uklidil" míč do sítě, ale gól neplatí pro ofsajd!

35
    Žlutou kartu dostává Alexandr Stavpec (FK Ural) za faul u vlastního vápna.

34
    Žádná z akcí na jedné či druhé straně zatím nemohla promrzlé diváky na stadionu Lokomotiv rozehřát.

32
    Akce Uralu končí ofsajdem, v němž se ocitl jediný vysunutý hrot hostů, Smolov.

30
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vitalij Denisov, přichází Nemanja Pejčinović.

29
    Na lavičce Lokomotivu se vysvléká Pejčinovič, domácí chystají střídání!

28
    Maicon si až příliš naivně šel do vápna pro faul, to bylo na hranici žluté karty za filmování!

27
    Domácí vhazují z pravé strany, ale pouze na vlastní polovině.

25
    Míč létá více vzduchem, než po zemi, kombinace zatím obecně vázne.

23
    Ten rozehrál Konstantin Jarošenko, míč směřuje na bližší tyč, ale domácí se ubránili.

22
    Nakonec díky obrannému zákroku Vitalije Denisova získávají alespoň rohový kop, první rohový kop v zápase.

21
    Co předvedou hosté na polovině Lokomotivu? Zatím si neví rady s zformovaným blokem hráčů v červenozelených dresech.

19
    Čorluka rozděluje míče ve středu obrany, domácí ale kombinují pouze na vlastní půli.

18
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural).

17
    Abajev musí odkopávat před dobíhajícím Smolovem, povedlo se.

16
    Zabolotnyj bude moci vykopávat od branky, zatím sledujeme marné dobývání hostující branky.

14
    Samedov rozehrál rohový kop z levé strany, ale pouze na bližší tyč, kde bránící hráč Uralu odkopává.

13
    N'Doye si to namířil z pravé strany do vápna, ale ztroskotal na obraně Uralu.

12
    Dlouhý pas hostů na Smolova, ale znovu nepřesný, hrají domácí.

11
    Rohový kop pro Lokomotiv, z pravé strany, ale ani tentokrát se domácí neprosazují.

10
    První střela na branku, v desáté minutě, z pravé strany, zpoza vápna, střílel Samedov, ale míč končí mimo branku.

9
    Nepřesný centr z levé strany, ale přesto se ve vápně snažil ještě dostat k míči N'Doye, hosté se ale ubránili.

7
    Mirančuk zachytil pas soupeře a domácí tak mohou znovu rozehrát.

6
    Lokomotiv má zatím územní převahu, ale to je asi tak všechno, kombinace vázne.

5
    Míč má Zabolotnyj, který vykopává.

3
    Domácí s míčem na vlastní polovině, sledujeme postupnou rozehrávku.

2
    V Moskvě se hraje za mrazivého počasí, na stadionu Lokomotiv je -4 °C.

1
    Oba týmy teprve až nyní nastupují na hrací plochu stadionu Lokomotiv.

FK Lokomotiv Moskva: Abajev – Šiškin, Ćorluka, Ďurica, Vitalij Denisov – Michalik, Alexej Mirančuk – Samedov, Boussoufa, Maicon – N'Doye.
    Náhradníci: Lantratov, Guilherme – Serašchov, Pejčinović, Šešukov, Tkačjov, Anton Mirančuk, Fernandes, Pavljučenko, Niasse, Tigorev.

FK Ural: Zabolotnyj – Chozin, Fontanello, Ottesen, Dancev – Jemeljanov, Fidler – Jarošenko, Jerochin, Stavpec – Smolov.
    Náhradníci: Arapov, Kot – Bělozerov, Sapeta, Šanicin, Acevedo, Podběrežkin, Gognijev, Dorožkin.

Rozhodčí: Levnikov – Semjonov, Kološkov.

FK Ural
    Uralští fotbalisté jdou v lize od porážky k porážce. Tedy alespoň to tak platilo do posledního odehraného kola, kdy se Ural vzchopil a vyhrál na hřišti posledního Arsenalu Tula 2:1. Předtím třikrát prohrál, z toho dvakrát doma a v tabulce se propadl na dvanácté místo s třinácti body.

Domácí vstupují do utkání z páté pozice Premier Ligy. Na svém kontě mají šestadvacet bodů za sedm výher a pět remíz. Mají stejně bodů, jako čtvrté Dinamo Moskva, ovšem zezadu se na Lokomotiv tlačí další ruský velkoklub, Spartak (25 b.) i krasnodarský Kubaň (25 b.). V lize naposledy Lokomotiv "padl" v moskevském derby na hřišti CSKA, od té doby pětkrát vyhrál a dvakrát remizoval!

Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání 16. kola ruské Premier Ligy mezi LOKOMOTIVEM MOSKVA a FK URAL. Utkání se odehraje na stadionu Lokomotiv v Moskvě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:05.