Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Amsterdam 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
cz Nedeľa 27.04.2014, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:56:20)

Tento duel je již minulostí. V druhé půli padly celkem tři branky, dvě do sítě hostů a jedna do branky domácích. Nejdříve v pětapadesáté minutě navýšil vedení svého celku Antonia, ale poté se v jednasedmdesáté minutě prosadil Kashia a osm minut po něm vyrovnal Pröpper. Toto utkání tedy končí za nerozhodnutého stavu 2:2 a oba týmy si bodový zisk rozdělí.

90+6
    Probíhá poslední minuta zápasu.

90+5
    Van der Linden dokázal zablokovat střelu domácích.

90Lars
    Leerdam z velké vzdálenosti minul bránu.

90+3
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Antonia, přichází Lars Lambooij.

90+2
    Žlutou kartu dostává Piazón (SBV Vitesse Arnhem).

90+1
    Piazón centruje míč do pokutového území hostů.

90
    Další nepřesná rána, tentokrát ji na druhé straně hřiště vyslal Antonia.

89
    Nepřesná rána Vejinovice končí za brankou Eagles.

86
    Velthuizenen zastavil ránu Antonia.

85
    Nepřesná rána Van Aanholta končí mimo, rozehrávat se bude od branky.

83
    U rohového praporku si míč na rozehrávku připravuje Pröpper.

83
    S pokusem Van Aanholta si poradil brankář Andersen.

81
    Leerdam rozehrává přímý volný kop.

79
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Útočná snaha se domácím vyplatila. Po tlaku se prosadil PRÖPPER a vyrovnal stav utkání.

78
    Vejinovic si našel dobrou střeleckou pozici, ale míč poslal vedle brány.

77
    Další sražená střela domácích do autu znamená rohový kop, který rozehraje Atsu.

77
    S pokusem Ibbary si poradil bez problémů Andersen.

76
    Po střídání kopne roh Atsu.

75
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Hootkoop, přichází Thomas Azevedo.

73
    Atsův pokus přeletěl bránu.

73
    Další střelu Kashia dokázal zablokovat van der Linden.

71
    Po rohu se k míči dostal Ibarra, který ho nahrál na KASHIA, a ten snižuje na rozdíl jedné branky..

71
    Rohový kop bude rozehrávat Havenaar.

70
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Van der Heijden, přichází Piazón.

67
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba celky mají možnosti ke vstřelení branky.

63
    Po faulu hostů rozehraje přímý volný kop Van Aaholt.

60
    Nepřesnou ránu vyslal na bránu Andersena Leerdam.

59
    Druhé střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Traoré, nahradí ho Ibarra.

59
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Labyad, přichází Kazaishvili.

59
    Havenaarova střela končí mimo tři tyče.

57
    Pokus Labyada zablokoval Kolder.

56
    Žlutou kartu dostává Leerdam (SBV Vitesse Arnhem).

55
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Po přesné nahrávce od Hootkoopa vypálil ANTONIA a poté se rozvlnila sít za Velthuizenem.

52
    Van der Linden kopne rohový kop z levé strany.

51
    Pokus Overgoora kryje Velthuizen.

50
    Andersen vykopl míč z velkého velkého vápna až za půlící čáru.

48
    Schmidt rozehrává přímý volný kop Eagles.

46
    Do první šance se ihned po rozehrávce dostává Kashia.

46

Vše je připraveno k zahájení druhé půle.

První půle je za námi. Jediný gól střelil ve třicáté minutě zápasu Kolder, tudíž domácí Arnhem vede nad Eagles 1:0. Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, vypadá to, že hlavní rozhodčí nebude nastavovat ani jednu minutu.

43
    Kapitán Kashia rozehrává útočnou akci svého týmu.

42
    Další nepřesný pokus na branku vyslal Atsu.

41
    Pröpper si připravil dobrou střeleckou pozici, ale následně minul bránu.

35
    Domácí se dostali k balónu, vybojoval ho Atsu.

32
    Po faulu Arnhemu rozehrává van der Linden.

32
    Hosté posilněni vstřeleným gólem se ženou dopředu, u míče je Haps.

30
    Po rohovém kopu van der Lindena dokázal míč dostat za záda gólmana Velthuizena KOLDER.

30
    K rozehrávce rohového kopu se staví van der Linden.

28
    Se střelou Atsa si poradil brankář Andersen.

25
    Pokus Taorého letěl vedle levé tyče.

24
    Opět nepřesná střela Vittase, tentokrát se o ní postaral Labyad.

23
    Další nepřesnou střelu vyslal na bránu Atsu.

21
    Overgoor bude rozehrávat přímý volný kop na vlastní polovině.

20
    Vejinovicova střela minula branku, rozehrávat bude gólman hostujícího celku.

18
    U míče jsou pořád hosté, pro přihrávku si došel Haps.

15
    Andersen je u balónu, ale nemůže najít žádného volného spoluhráče.

12
    Eagles faulovali, rozehrávat bude Atsu.

11
    Útočnou akci domácího celku rozehrává Labyad.

9
    Se střelou Traorého si poradil gólman Andersen.

6
    Andersen bude rozehrávat přímý volný kop.

3
    Poté se dostal míč k Havenaarovi, který ale mířil nepřesně, míč skončil vedle brány.

2
    Van Aanholt posílá křižnou přihrávku na Leerdama.

1
    Po střele Falkenburga si první zákrok připisuje Velthuizen.

1

Začátek zápasu se o malou chvíli zpozdí.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, napište mi na Twitter – @AdamJoska2 a já se vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

Za favorita dnešního střetnutí můžeme považovat domácí celek, který se v tabulce drží na čtvrté pozici se čtyřiapadesáti body, hostující Eagles jsou třináctí a a mají na svém kontě sedmatřicet bodů.

Vítejte u 33. kola nizozemské Eredivisie ligy, ve kterém své síly změří domácí SBV Vitesse Arnhem a hostující Go Ahead Eagles.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.