Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Amsterdam 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:2 (1:0)
FC Groningen
cz Nedeľa 27.04.2014, 14:30 • Parkstad Limburg Stadion, Karkrade • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:27:22)

Tento duel je již minulostí. Hosté se dokázali vzchopit a otočili nepříznivé skóre z prvního poločasu. Nejdříve ve čtyřiapadesáté minutě vyrovnal Zivkovic a šest minut po něm se trefil Kostić, další branka už nepadla, a tak FC Groningen vítězí těsným rozdílem 1:2 a připisuje si další body do tabulky ligy.

90+5
    Probíhá poslední minuta zápasu.

90+4
    Fledderus to ještě zkusil z první, ale rána mu nesedla.

90+3
    K míči se dostává Kurto a pokouší se dostat samostatně co nejblíže k brance.

90+1
    Fledderus rozehraje rohový kop Kerkrade.

90
    V poslední minutě základní hrací doby střídá FC Groningen: ze hřiště odchází Kostić, nahradí ho Kirm.

89
    Ani na dvakrát nedokázal Powel dostat míč za záda Bizota.

88
    Domácí Fledderus je opět u balónu, tentokrát se chystá u rohového praporku na rozehrávku rohu.

85
    Další nepřesný pokus domácích, tentokrát minul Fledderus.

85
    Powel opět netrefil bránu.

83
    Höcherova rána byla včas zastavena.

81
    Fledderus rozehrává přímý volný kop Rody.

80
    Powelovi rána nesedla a míč končí mimo tři tyče.

80
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází van der Velden, přichází Yoëll van Nieff.

79
    Kali rozehrává útočnou akci domácích.

78
    Se střelou Demougeho si poradil gólman Bizot.

77
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Biemans, přichází Mitchell Paulissen.

76
    Po výkopu brankáře Bizota se k míči dostal Biemans, který našel volného Huppertse, ten se ale do balónu netrefil podle svých představ.