Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Amsterdam 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:2 (1:0)
FC Groningen
cz Nedeľa 27.04.2014, 14:30 • Parkstad Limburg Stadion, Karkrade • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:27:22)

Tento duel je již minulostí. Hosté se dokázali vzchopit a otočili nepříznivé skóre z prvního poločasu. Nejdříve ve čtyřiapadesáté minutě vyrovnal Zivkovic a šest minut po něm se trefil Kostić, další branka už nepadla, a tak FC Groningen vítězí těsným rozdílem 1:2 a připisuje si další body do tabulky ligy.

90+5
    Probíhá poslední minuta zápasu.

90+4
    Fledderus to ještě zkusil z první, ale rána mu nesedla.

90+3
    K míči se dostává Kurto a pokouší se dostat samostatně co nejblíže k brance.

90+1
    Fledderus rozehraje rohový kop Kerkrade.

90
    V poslední minutě základní hrací doby střídá FC Groningen: ze hřiště odchází Kostić, nahradí ho Kirm.

89
    Ani na dvakrát nedokázal Powel dostat míč za záda Bizota.

88
    Domácí Fledderus je opět u balónu, tentokrát se chystá u rohového praporku na rozehrávku rohu.

85
    Další nepřesný pokus domácích, tentokrát minul Fledderus.

85
    Powel opět netrefil bránu.

83
    Höcherova rána byla včas zastavena.

81
    Fledderus rozehrává přímý volný kop Rody.

80
    Powelovi rána nesedla a míč končí mimo tři tyče.

80
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází van der Velden, přichází Yoëll van Nieff.

79
    Kali rozehrává útočnou akci domácích.

78
    Se střelou Demougeho si poradil gólman Bizot.

77
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Biemans, přichází Mitchell Paulissen.

76
    Po výkopu brankáře Bizota se k míči dostal Biemans, který našel volného Huppertse, ten se ale do balónu netrefil podle svých představ.

75
    Bizota vykopává od branky.

73
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Burnet, přichází Wijnaldum.

72
    Van der Velden centruje do pokutového území, tam se ale k míči dostali domácí.

71
    Po předchozím faulu rozehrává Hupperts.

70
    Hosté budou muset dohrávat tento duel v deseti, jelikož červenou kartu dobdržel Kieftenbeld (FC Groningen).

70
    Žlutou kartu dostává Chery (FC Groningen).

68
    Cheryho rána míří mimo, bude se rozehrávat od branky.

67
    Centr Biemanse míří do pokutového území, ale tam však nenašel žádného z jeho spoluhráčů.

66
    De Beule rozehraje přímý volný kop.

65
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Németh, přichází Demouge.

63
    Nepřesnou ránu vyslal na bránu Kurta hostující Chery.

60
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hosté otáčí skóre utkání! Burnet našel volného KOSTIĆE a ten se perfektní ranou nemýlil.

58
    Po faulu Kostiće a následné žluté kartě rozehrává Fledderus.

58
    Žlutou kartu dostává Kostić (FC Groningen).

54
    Po přihrávce od Cheryho srovnává stav utkání RICHAIRO ZIVKOVIC.

52
    Míč má na svých kopačkách De Beule a snaží se dostat co nejblíže k brance

50
    Höcher přenáší hru na druhou stranu hřiště.

48
    Lindgrenův pokus míří mimo, bude se rozehrávat od branky.

47
    Po rozehrávce se dostává k brance soupeře Kappelhof.

46

Vše je připraveno k zahájení druhé půle.

První půle je za námi. Jediný gól střelil Hateboer, ale jeho gól mířil do vlastní brány, tudíž domácí Roda vede už od třetí minuty na Groningenem 1:0. Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, vypadá to, že hlavní arbitr nebude nastavovat ani jednu minutu.

44
    Hosrující Lindgren byl faulován, bude rozehrávat přímý volný kop.

42
    Hráči Kerkrade ztratili míč, následně se k němu dostal Lindgren.

40
    Po rohu hostů se k míči dostal Hupperts.

38
    Dva rohové kopy Groningenu za sebou, ten první rozehrál van der Velden a po něm z druhé strany Chery.

38
    Kostićovu střelu zastavil gólman Kurto.

36
    Hráči Groningenu mají míč pořád na svých kopačkách.

35
    Poté co domácí odkopli míč do zámezí, bude kopat rohový kop van der Velden.

34
    Přímý volný kop Groningenu rozehraje Kieftenbeld.

31
    Další akci hostů zahajuje Hans Hateboer.

26
    Střela Botteghina končí vedle brány.

26
    K rozehrávce rohového kopu se staví hostující Kostić.

24
    Huppertsova rána byla velice nepřesná.

23
    Van der Velden bude po faulu domácích rozehrávat přímý volný kop.

20
    K míči se ještě dokázal dostat Höcher, domácí tak mohou hrát.

18
    Huppertsovu střelu dokázal zastavit před malým vápnem Kieftenbeld.

17
    Domácí míč ztratili, a tak může hrát Botteghin.

14
    Míč vybojoval pro domácí De Beule a míří na branku Gronigenu.

11
    U rohového praporku si míč na rozehrávku připravuje Höcher.

10
    Höcher rozehrál přímý volný kop na Powela, jehož pokus byl zblokován na roh.

7
    Se střelou Ramose si poradil brankář Bizot.

6
    Chery byl ale o míč připraven, na druhou stranu může postupovat Fledderus.

5
    Chery sprintuje s míček k brance Rody.

3
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Velmi smolný gól pro hosty, míč si do vlastní brány srazil HANS HATEBOER a domácí se dostávají hned na začátku utkání do vedení..

2
    První akci zápasu rozehrává domácí Höcher.

1

Začátek zápasu se o malou chvíli zpozdí.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, napište mi na Twitter – @AdamJoska2 a já se vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

Za favorita dnešního střetnutí můžeme považovat hostující celek, který se v tabulce drží na osmé pozici s čpětačtyřiceti body, domácí Kerkrade je poslední, tudíž osmnácté a a mají na svém kontě šestadvacet bodů.

Vítejte u 33. kola nizozemské Eredivisie ligy, ve kterém své síly změří domácí Roda JC Kerkrade a hostující FC Groningen.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.