Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Amsterdam 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
cz Nedeľa 27.04.2014, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:56:20)

Tento duel je již minulostí. V druhé půli padly celkem tři branky, dvě do sítě hostů a jedna do branky domácích. Nejdříve v pětapadesáté minutě navýšil vedení svého celku Antonia, ale poté se v jednasedmdesáté minutě prosadil Kashia a osm minut po něm vyrovnal Pröpper. Toto utkání tedy končí za nerozhodnutého stavu 2:2 a oba týmy si bodový zisk rozdělí.

90+6
    Probíhá poslední minuta zápasu.

90+5
    Van der Linden dokázal zablokovat střelu domácích.

90Lars
    Leerdam z velké vzdálenosti minul bránu.

90+3
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Antonia, přichází Lars Lambooij.

90+2
    Žlutou kartu dostává Piazón (SBV Vitesse Arnhem).

90+1
    Piazón centruje míč do pokutového území hostů.

90
    Další nepřesná rána, tentokrát ji na druhé straně hřiště vyslal Antonia.

89
    Nepřesná rána Vejinovice končí za brankou Eagles.

86
    Velthuizenen zastavil ránu Antonia.

85
    Nepřesná rána Van Aanholta končí mimo, rozehrávat se bude od branky.

83
    U rohového praporku si míč na rozehrávku připravuje Pröpper.

83
    S pokusem Van Aanholta si poradil brankář Andersen.

81
    Leerdam rozehrává přímý volný kop.

79
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Útočná snaha se domácím vyplatila. Po tlaku se prosadil PRÖPPER a vyrovnal stav utkání.