Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Amsterdam 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
cz Nedeľa 27.04.2014, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Holandská Eredivisie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Vítejte u 33. kola nizozemské Eredivisie ligy, ve kterém své síly změří domácí SBV Vitesse Arnhem a hostující Go Ahead Eagles.

Za favorita dnešního střetnutí můžeme považovat domácí celek, který se v tabulce drží na čtvrté pozici se čtyřiapadesáti body, hostující Eagles jsou třináctí a a mají na svém kontě sedmatřicet bodů.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, napište mi na Twitter – @AdamJoska2 a já se vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

Začátek zápasu se o malou chvíli zpozdí.

1

1
    Po střele Falkenburga si první zákrok připisuje Velthuizen.

2
    Van Aanholt posílá křižnou přihrávku na Leerdama.

3
    Poté se dostal míč k Havenaarovi, který ale mířil nepřesně, míč skončil vedle brány.

6
    Andersen bude rozehrávat přímý volný kop.

9
    Se střelou Traorého si poradil gólman Andersen.

11
    Útočnou akci domácího celku rozehrává Labyad.

12
    Eagles faulovali, rozehrávat bude Atsu.

15
    Andersen je u balónu, ale nemůže najít žádného volného spoluhráče.

18
    U míče jsou pořád hosté, pro přihrávku si došel Haps.

20
    Vejinovicova střela minula branku, rozehrávat bude gólman hostujícího celku.

21
    Overgoor bude rozehrávat přímý volný kop na vlastní polovině.

23
    Další nepřesnou střelu vyslal na bránu Atsu.

24
    Opět nepřesná střela Vittase, tentokrát se o ní postaral Labyad.

25
    Pokus Taorého letěl vedle levé tyče.

28
    Se střelou Atsa si poradil brankář Andersen.

30
    K rozehrávce rohového kopu se staví van der Linden.

30
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Po rohovém kopu van der Lindena dokázal míč dostat za záda gólmana Velthuizena KOLDER.

32
    Hosté posilněni vstřeleným gólem se ženou dopředu, u míče je Haps.

32
    Po faulu Arnhemu rozehrává van der Linden.

35
    Domácí se dostali k balónu, vybojoval ho Atsu.

41
    Pröpper si připravil dobrou střeleckou pozici, ale následně minul bránu.

42
    Další nepřesný pokus na branku vyslal Atsu.

43
    Kapitán Kashia rozehrává útočnou akci svého týmu.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, vypadá to, že hlavní rozhodčí nebude nastavovat ani jednu minutu.

45+1

První půle je za námi. Jediný gól střelil ve třicáté minutě zápasu Kolder, tudíž domácí Arnhem vede nad Eagles 1:0. Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Vše je připraveno k zahájení druhé půle.

46

46
    Do první šance se ihned po rozehrávce dostává Kashia.

48
    Schmidt rozehrává přímý volný kop Eagles.

50
    Andersen vykopl míč z velkého velkého vápna až za půlící čáru.

51
    Pokus Overgoora kryje Velthuizen.

52
    Van der Linden kopne rohový kop z levé strany.

55
    Po přesné nahrávce od Hootkoopa vypálil ANTONIA a poté se rozvlnila sít za Velthuizenem.

56
    Žlutou kartu dostává Leerdam (SBV Vitesse Arnhem).

57
    Pokus Labyada zablokoval Kolder.

59
    Havenaarova střela končí mimo tři tyče.

59
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Labyad, přichází Kazaishvili.

59
    Druhé střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Traoré, nahradí ho Ibarra.

60
    Nepřesnou ránu vyslal na bránu Andersena Leerdam.

63
    Po faulu hostů rozehraje přímý volný kop Van Aaholt.

67
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba celky mají možnosti ke vstřelení branky.

70
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Van der Heijden, přichází Piazón.

71
    Rohový kop bude rozehrávat Havenaar.

71
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Po rohu se k míči dostal Ibarra, který ho nahrál na KASHIA, a ten snižuje na rozdíl jedné branky..

73
    Další střelu Kashia dokázal zablokovat van der Linden.

73
    Atsův pokus přeletěl bránu.

75
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Hootkoop, přichází Thomas Azevedo.

76
    Po střídání kopne roh Atsu.

77
    S pokusem Ibbary si poradil bez problémů Andersen.

77
    Další sražená střela domácích do autu znamená rohový kop, který rozehraje Atsu.

78
    Vejinovic si našel dobrou střeleckou pozici, ale míč poslal vedle brány.

79
    Útočná snaha se domácím vyplatila. Po tlaku se prosadil PRÖPPER a vyrovnal stav utkání.

81
    Leerdam rozehrává přímý volný kop.

83
    S pokusem Van Aanholta si poradil brankář Andersen.

83
    U rohového praporku si míč na rozehrávku připravuje Pröpper.

85
    Nepřesná rána Van Aanholta končí mimo, rozehrávat se bude od branky.

86
    Velthuizenen zastavil ránu Antonia.

89
    Nepřesná rána Vejinovice končí za brankou Eagles.

90
    Další nepřesná rána, tentokrát ji na druhé straně hřiště vyslal Antonia.

90+1
    Piazón centruje míč do pokutového území hostů.

90+2
    Žlutou kartu dostává Piazón (SBV Vitesse Arnhem).

90+3
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Antonia, přichází Lars Lambooij.

90Lars
    Leerdam z velké vzdálenosti minul bránu.

90+5
    Van der Linden dokázal zablokovat střelu domácích.

90+6
    Probíhá poslední minuta zápasu.

Tento duel je již minulostí. V druhé půli padly celkem tři branky, dvě do sítě hostů a jedna do branky domácích. Nejdříve v pětapadesáté minutě navýšil vedení svého celku Antonia, ale poté se v jednasedmdesáté minutě prosadil Kashia a osm minut po něm vyrovnal Pröpper. Toto utkání tedy končí za nerozhodnutého stavu 2:2 a oba týmy si bodový zisk rozdělí.

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:56:20)