Hellas Verona – Catania 4:0 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.) | Livorno – Lazio 0:2 (kon.)
Cagliari – Parma 1:0 (kon.) | Turín – Udinese 2:0 (kon.) | Bergamo – CFC Janov 1:1 (kon.)
Hellas Verona
4:0 (3:0)
Catania Calcio
cz Nedeľa 27.04.2014, 12:30 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona) • Talianska Seria A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (14:26:15)

Hellas Verona doma poráží poslední tým ligy Calcio Catanii 4:0 a připisuje si důležité tři body do ligové tabulky. Domácí rozhodli v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil Toni a jednou v nastavení Marquinho. Ve druhém poločase navýšil na konečných 4:0 Juan Taleb. Domácí byli lepší a zaslouženě vítězí, Catania bude v boji o záchranu ve velmi špatné pozici.

90
    Začíná běžet nastavený čas, sudí Russo přidává 2 minuty.

88
    Utkání se už jen dohrává, fanoušci Veronských jsou pochopitelně velmi spokojení, Hellas dnes zahrál velmi dobře.

86
    Donadel fauluje soupeře, hrát tak budou hosté.

84
    Žlutou kartu dostává Fabián Rinaudo (Calcio Catania).

82
    Lodi ho rozehrává na krátko do kombinace, ta se ale hostům příliš nedaří.

82
    Roh pro Catanii...

81
    Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Fabián Monzón, přichází Cristiano Biraghi.

80
    Do konce zápasu zbývá 10 minut, Verona se těší ze zaslouženého vedení a nedovoluje hostům sebemenší korekci skóre.

78
    Plašilův centr ale nikoho z hráčů Catanie nenašel.

77
    Hosté vybojovali alespoň rohový kop...

76
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Luca Toni, přichází Daniele Cacia.

75
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Převaha domácího Hellasu je značná, skóre se začíná šplhat do nečekaně vysokých výšin. Na 4:0 zvyšuje JUAN TALEB, který tváří tvář Frisonovi nezklamal.