NJ Devils – Toronto 3:2 (kon.) | Chicago – Nashville 0:2 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:4 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Florida 6:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Nashville Predators
cz Pondelok 24.03.2014, 00:10 • United Center, Chicago • NHL

51:22
    Opět se vylučuje, na trestnou lavici putuje domácí Bollig, hosté si zahrají přesilovou hru.

40:00
    Po odpískání se tam do sebe ještě hráči "pustili" a rozhodčí vylučují, dvě minuty dostává domácí Versteeg a Keith i hostující Weber. V úvodu třetí třetiny tak budou mít hosté výhodu přesilové hry.

34:16
    Vylučuje se, na trestnou lavici usedá hostující Filip Forsberg za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru.

27:15
    Shaw dostává dvouminutový trest za držení a poměr sil na ledě se vyrovná.

23:52
    Eric Nystrom dostává trest a zatím to vypadá, že je jediným vyloučeným.

08:45
    Matt Culen (NSH) hákuje a půjde na dvě minuty na trestnou lavici, přesilová hra Chicaga.

05:56
    O hlavu menší Clune málem dostal soupeře na led, bitka končí, oba si půjdou odpočinout na pět minut.