Buffalo – Nashville 1:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 3:1 (kon.) | Columbus – Detroit 4:1 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 1:2 (kon.) | Florida – Arizona 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:0 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 3:4 (2:3 po s.n.) | San Jose – Toronto 6:2 (kon.)
po s.n. (2:3)
Minnesota Wild
3:4 (3:1, 0:0, 0:2 - 0:0)
Edmonton Oilers
cz Streda 12.03.2014, 01:15 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:07:20)

Edmonton Oilers: 26

Dnešní zápas nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž zvítězil Edmonton 3:2. Utkání se velice dobře vyvíjelo zejména z pohledu domácího týmu, který si během úvodních šestnácti minut vypracoval tříbrankový náskok. To bylo ale ze strany Wild všechno a začali "úřadovat" hosté, kteří ještě v první třetině snížili na 1:3 a ve třetí pak srovnali skóre poté, co obrana Wild kupila jednu chybu za druhou. Nakonec se muselo rozhodovat až v nájezdech a tam se dokonala domácí tragédie, kdy se skóre z nadějného vedení 3:0 "přetočilo" na 3:4 a Wild se tak musí spokojit pouze s bodem za prohru po nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je TAYLOR HALL který překonal Kuempera střelou mezi betony.

Nedal, střela nad lapačku nevyšla, puk končí vedle branky.

Za domácí zahajuje další sérii nájezdů Pominville.

Ne, puk se Gagnerovi svezl z hole a Kuemper mu vypíchl puk.

Vše má na své holi Sam Gagner.

A zkusil jako první střelu a jako první nedává svůj nájezd, hosté mohou rozhodnout!

Moulson za Wild.

Střelcům se daří blafáky do bekhendové či forhendové strany, gólmani zatím bez nároku na úspěch.

Za hosty David Perron.

Velká rychlost, další blafák do bekhendu a další zvládnutý nájezd.

Co předvede domácí M. Koivu?

A také on míří nad lapačku gólmana a také on úspěšný.

Za Edmonton pojede jako první Jordan Eberle.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 12. Parise (Granlund, Pominville), 14. Spurgeon (Haula, Heatley), 16. Pominville (Granlund, Parise) – 17. Petry (Eberle, Nugent-Hopkins), 52. Perron (Ference, Gagner), 56. Eberle (Ference, Klefbom), rozh. náj. Hall

Minnesota Wild: Kuemper (Bryzgalov) – Suter, Spurgeon, Scandella, Brodin, Stoner, Prosser – Parise, Granlund, Pominville – Moulson, M. Koivu, Coyle – Cooke, Brodziak, Niederreiter – Heatley, Haula, McCormick
    Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Fraser, J. Schultz, Marincin, Petry, Klefbom, A. Ference – Jakupov, Nugent-Hopkins, Eberle – Hall, Gagner, Perron – Hendricks, Gordon, Joensuu – Gazdic, Smyth, Jones

Rozhodca: Hanson, Rooney – MacPherson, Shewchyk

Diváci: 18 650