Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 3:6 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)
Novgorod – Ufa 2:4 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Streda 12.03.2014, 10:00Play-off KHL

To je už odo mňa všetko. Verím, že ste si tento extra dlhý zápas užili. Ďakujem za pozornosť a teším sa pri piatom zápase série už zajtra od 16:00 SEČ. (14:35:32)

Po včerajšom dlhom zápase sme dnes mohli sledovať ešte o hodinu dlhšie stretnutie. Takmer po dvoch zápasoch rozhodol gólom v 118.minúte hosťujúci Zaripov o treťom bode pre Magnitogorsk. Hostia teda môžu zajtra na vlastnom ľade ukončiť túto sériu a postúpiť do semifinále Východnej konferencie.

116:35
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Hostia predviedli rýchlu akciu, na konci ktorej sa z rozhodujúceho gólu tešil DANIS ZARIPOV. Je dobojované!

115:40
    Brankár hostí si poradil aj so zaujímavou kombináciou domácich.

115:11
    Košečkin vyrazil nahodenie od modrej čiary.

114:20
    Domácim sa nedarí zaviesť puk do útočného pásma.

113:25
    Metallurg sa drží v útočnom pásme.

112:40
    Hostia zvládli boj o puk a môžu zaútočiť.

111:30
    Pred Ivannikovom bolo rušno, ale gólom sa to neskončilo.

110:58
    Zakázané uvoľnenie hostí.

110:30
    Tretie predĺženie je taktiež veľmi opatrné.

109:30
    Domáci vytlačili akciu hostí až ku Košečkinovi.

108:53
    Hostia vybojovali puk za bránkou Košečkina.

108:27
    Domáci zakladajú akciu spoza vlastnej bránky.

106:23
    Oba tímy sú v plnom počte.

105:40
    Hrá sa opatrne, nikto sa neženie do útočenia.

104:21
    Lenže aj na domácej strane prišlo vylúčenie. Sokolov dostáva taktiež 2 minúty za sekanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 25. Commodore, 35. Zubov (Bortnikov, Gynge) – 20. Pare, 59. Kovář, 117. Zaripov

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Commodore, Naumenkov, Pyett, Vorobjov, Antropov, Zemčjonok, Ternavskij – Sokolov, Nikitenko, Ugarov – Hodgman, Zubov, Kuznecov – Bergfors, Gynge, Schütz – Barbašev, Drugov, Barbašev.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Tereščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Metljuk, Malenkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Brent, Kazionov – Platonov, Kosov, Juňkov – Šenfeld, Osala, Malinovskij.

Rozhodca: Belov, Čerenkov – Morozov, Sazonov