Buffalo – Nashville 1:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 3:1 (kon.) | Columbus – Detroit 4:1 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 1:2 (kon.) | Florida – Arizona 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:0 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 3:4 (2:3 po s.n.) | San Jose – Toronto 6:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Detroit Red Wings
Streda 12.03.2014, 00:05 • Nationwide Arena • NHL

Skonštatovaním, že Columbus Blue Jackets porazil na domácom ľade Detroit Red Wings v pomere 4:1, sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (02:50:35)

3. Boone Jenner (CBJ) 1+0

V záverečnej tretine pridali domáci na obrátkach a úplne ovládli hru. V 52. minúte dokázali Mrázka prekonať Jenner a Dubinsky, potom v 57. minúte spečatili svoje víťaztvo gólom MacKenzieho. Columbus sa tak vzdialil Červeným krídlam o dva body.

58:40
    Modrokabátnici ovládajú hru a diváci odmeňujú svojich miláčikov potleskom po stojačky.

57:48
    Smith vyskúšal od modrej domáceho brankára, ten je však pozorný!

55:48
    Columbus Blue Jackets dáva gól!

Pred Mrázkom sa ocitol úplne voľný DEREK MACKENZIE, ktorému pekne prihral Letestu a autor gólu svoju možnosť chladnokrvne premenil! Toto je zrejme koniec nádeje pre Red Wings.

Asistencia : Letestu, Comeau

53:14
    MacKanzie mohol zvýšiť už na rozdiel troch gólov, ale Mrázek tentokrát úspešnejší!

52:49
    Hostia sa nechcú tak ľahko vzdať, Tatar prihral Sheahanovi, ktorý z pravej strany neprekonal Bobrovského!

50:48

Za necelú minútu dokázal domáci celok Detroitu streliť dva góly. Autor druhého je BRANDON DUBINSKY, ktorý zakončoval bekhendom!

Asistencia : Calvert, Horton

50:08

BOONE JENNER prekonáva Mrázka nádherne umiestnenou strelou pod hornou tyčkou!

Asistencia : Bez asistencie

49:41
    Domáci v plnom počte.

48:50
    Obrovská možnosť, Tatar krásne našiel voľného spoluhráča, ale Abdelkader netriafa bránu!

48:38
    Presilové hry dnes nejdú ani jednému tímu.