Buffalo – Nashville 1:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 3:1 (kon.) | Columbus – Detroit 4:1 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 1:2 (kon.) | Florida – Arizona 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:0 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 3:4 (2:3 po s.n.) | San Jose – Toronto 6:2 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Dallas Stars
cz Streda 12.03.2014, 01:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Z dnešního utkání je to tak vše. U dalšího on-line přenosu z dalšího zápasu NHL zase někdy na počtenou. (04:01:35)

Využití: 0:1

Dallas nakonec rozhodnul o svém vítězství v prodloužení, když se prosadil právě hostující kapitán, a tak si Stars připisují do tabulky velice cenné dva body z ledu aktuálně nejlepšího týmu NHL.

Vítězná branka utkání: Jamie Benn

63:42
    Dallas právě vstřelil branku!
    Seguin za bránou posunul puk za sebe na Daleyho, jenž obkroužil domácí klec a poslal puk do pravého kruhu na nikým nehlídaného JAMIEHO BENNA, jenž svou pohotovou střelou rozhodnul o vítězství Stars. Asistence: Trevor Daley, Tyler Seguin.

63:29
    Shattenkirk vystřelil z levé strany, ale Thomas je u své tyče připraven.

62:51
    Connauton se dostal s pukem až do útočného pásma, kde však jeho střelu zblokoval Bouwmeester.

62:23
    Stars dokázali dostat puk alespoň do středního pásma.

62:02
    Střela Cola opět nemířila do brány Stars.

61:30
    Cole mohl rozhodnou utkání, když dostal puk mezi kruhy a Thomas již ležel na zemi, ale domácí hráč netrefil bránu Stars.

61:12
    Miller si připisuje další zákrok po střele Whitneyho z pravé strany kluziště.

61:06
    Puk byl zaseknutý v rohu útočného pásma Stars, a hlavní rozhodčí tak přerušili hru.

60:57
    V prodloužení jsou zatím více aktivní hostující Stars, kteří se více tlačí do svého útočného pásma.

60:23
    Daley nahazoval puk před Millera, kde se jej pokusil sestřelit ze vzduchu Seguin, ale jeho pokus končí za bránou Blues.

60:01

Ve třetí třetině se dokázali dostat rychle do vedení hostující Stars, když se ze samostatného úniku prosadil Roussel. Blues však dokázali utkání vyrovnat, protože od modré vystřelil Polák a puk skončil až v bráně Stars. Poté už nepadnula ani jedna branka, a tak se utkání bude muset rozhodnout v nastaveném čase či případných nájezdech.

60:00

59:30
    Až nyní se Dallas osvobodil a vyhodil puk do středního pásma.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. Pietrangelo (Pääjärvi, Lapierre), 46. Polák (Tarasenko, Berglund) – 20. Sceviour (Goligoski, Whitney), 43. Roussel (Ja. Benn), 64. Ja. Benn (Daley, Seguin)

St. Louis Blues: Miller (Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Cole, Polák – Steen, Backes, Oshie – Schwarz, Berglund, Tarasenko – Morrow, Roy, Ott – Pääjärvi, Lapierre, Reaves.
    Trenér: Ken Hitchcock.

Dallas Stars: Thomas (Nilstorp) – Goligoski, Daley, Jo. Benn. Dillon, Connauton, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Cole, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Mueller – Whitney, Horcoff, Garbutt.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodca: VanMassenhoven, McCauley – Murray, Nowak

Diváci: 16 763