Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 3:6 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)

Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Hostia predviedli rýchlu akciu, na konci ktorej sa z rozhodujúceho gólu tešil DANIS ZARIPOV. Je dobojované!

104:21
    Lenže aj na domácej strane prišlo vylúčenie. Sokolov dostáva taktiež 2 minúty za sekanie.

104:21
    Na strane hostí došlo k vylúčeniu Malinovského za sekanie.

98:07
    Mohlo byť po zápase! Ani jeden z domácich hráčov nedokázal poskakujúci puk dostať za chrbát Košečkina.

79:44
    Bortnikov dostáva menší trest. Hostia si zahrajú presilovku.

76:16
    Malinovskij odchádza na trestnú lavicu za podrazenie. Admiral môže rozhodnúť.

66:40
    Mozjakin sa ocitol sám pred Ivannikovom, ale nedokázal poslať puk do voľných priestorov.

58:05
    Neskutočný tlak hostí sa končí vyrovnávajúcim gólom. Pred bránkou bol chvíľu nepokrytý JAN KOVÁŘ a po prihrávke spoza brány Ivannikova prekonal. Asistencie:

56:45
    Rozhodnutie mal na hokejke Hodgman, ale Košečkin stlmil jeho strelu spoza obrancu vo výstroji.

51:16
    Ivannikov si nemá čas vyddýchnuť. Zaripov ho zamestnal po odrazenej strele Mozjakina.

44:40
    Bortnikov prenikol po krídle a vytvoril veľkú príležitosť domácich na tretí gól. Po krátkej súhre mohol sám Bortnikov zakončiť akciu, ale Košečkin skvele vytiahol svoj betón.

34:14
    Vladivostok dal gól!
    Tribúny jasajú! Admiral sa dostáva v tomto zápase po prvýkrát do vedenia. Bortnikov našiel na kruhu úplne voľného ILJU ZUBOVA a ten nechytateľne zavesil. Asistencie: Igor Bortnikov, Richard Gynge.

30:28
    Na pravý kruh dostal puk Gynge, no Košečkin jeho zakončenie vychytal.

25:15
    Ternavskij dostáva 2 minúty za podrazenie. Magnitogorsk bude hrať početnú výhodu.

24:05
    Vladivostok dal gól! Začína sa odznova. Veľký tlak domácich zakončil nechytateľnou strelou MICHAEL COMMODORE. Bez asistencie.

Podarí sa domácim hokejistom vyrovnať skóre už v druhej tretine?

19:55
    Tak sme sa dočkali! V posledných sekundách tretiny sa hostia dostávajú do vedenia. Za bránkou Ivannikova váhal čo s pukom FRANCIS PARE. Nakoniec to vzal na seba a bekhendovou strelou otvoril skóre.

13:37
    Domáci Schutz dostal 2 minúty za hákovanie. Presilovka pre Magnitogorsk.

05:37
    Platonov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

05:30
    Admiral nevyužil ďalšiu obrovskú šancu. Hodgman sa prepracoval sám pred Košečkina, prihral na Zubova, ale ten netrafil takmer prázdnu bránu.

02:07
    Hostia prehrali buly v útočnom pásme a Schutz s Gyngem išli sami na Košečkina. Brankár hostí však predviedol vynikajúci zákrok.

Martin Platko

Góly a asistencie: 25. Commodore, 35. Zubov (Bortnikov, Gynge) – 20. Pare, 59. Kovář, 117. Zaripov

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Commodore, Naumenkov, Pyett, Vorobjov, Antropov, Zemčjonok, Ternavskij – Sokolov, Nikitenko, Ugarov – Hodgman, Zubov, Kuznecov – Bergfors, Gynge, Schütz – Barbašev, Drugov, Barbašev.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Tereščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Metljuk, Malenkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Brent, Kazionov – Platonov, Kosov, Juňkov – Šenfeld, Osala, Malinovskij.

Rozhodca: Belov, Čerenkov – Morozov, Sazonov