Buffalo – Nashville 1:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 3:1 (kon.) | Columbus – Detroit 4:1 (kon.)
Philadelphia – NJ Devils 1:2 (kon.) | Florida – Arizona 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:0 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 3:4 (2:3 po s.n.) | San Jose – Toronto 6:2 (kon.)

59:26
    Panthers asi zkusí hru šesti proti čtyřem, za vysokou hůl je totiž vyloučený Brandon Gormley (PHX).

58:50
    Florida to zkouší v šesti, Luongo je na střídačce!

54:46
    Pirri se dostal díky přihrávce z pravého křídla do výborné šance, střelu kanadského útočníka ale dokázal svým betonem zneškodnit přesunující se Smith.

48:54
    Florida právě vstřelila branku!
    Velká smůla pro brankáře Smithe, který dostává smolnou branku. BRANDON PIRRI ihned po přihrávce Kulikova vypálil ze všech sil a tečovaný puk proletěl nad levou rukou bezmocného Smithe. Asistence: Dmitrij Kulikov, Nick Bjugstad.

47:38
    Lauri Korpikoski (PHX) zahákoval Scottieho Upshalla, což hlavním rozhodčím neuniklo. Po krátké pauze budou hrát domácí hráči dvě minuty v početní výhodě.

45:52
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Rychlý brejk Kojotů končí třetím pukem za zády Luonga! Vermette převzal na levé straně puk, který rychle poslal nalevo, kde byl připravený RADIM VRBATA. Český útočník trefil odkrytý prostor branky, do které s přehledem umístil puk. Asistence: Antoine Vermette, Mikkel Boedker.

39:25
    Jeff Halpern podrazil Gilberta, přesilovou hru si vyzkouší také Florida.

36:42
    Vincent Trocheck zahákoval Vrbatu a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

29:43
    Kojoti utíkají do dvoubrankového vedení! Střela švihem, kterou předvedl OLIVER EKMAN-LARSSON skončila k překvapení všech až za zády Luonga, který toho moc neviděl. Asistence: Radim Vrbata, Lauri Korpikoski.

25:33
    Joey Crabb (FLA) je vyloučený za krosček.

19:53
    Český útočník Radim Vrbata při pádu trefil svou hokejkou soupeře do obličeje a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

17:43
    Hosté se po využité přesilovce dostávají do vedení! Stone přihrál na levou stranu na Vrbatu, který přihrávkou přes celou šíři hřiště přesně našel spoluhráče, kterým byl Keith Yandle. Jeho střelu z pravé strany před brankářem ale ještě tečoval MIKE RIBEIRO, který poslal kotouč za záda bezmocného Roberta Luonga. Asistence: Keith Yadle, Radim Vrbata.

16:32
    Hostující kapitán byl faulován Brianam Campbellem, který si odsedí menší trest za podražení.

09:01
    Gomez nahrál Kulikovovi, který trefil vnější tyč branky Smithe.

04:50
    Úvodní vyloučení utkání zavinil David Moss (PHX), který zasáhl Huberdeaua vysokou holí do obličeje.

Petr Kašpárek

Góly a asistencie: 49. Pirri (Kulikov, Bjugstad) – 18. Ribeiro (Yandle, Vrbata), 30. Ekman-Larson (Vrbata, Korpikoski), 46. Vrbata (Vermette, Boedker)

Florida Panthers: Luongo (Ellis) – Gilbert, Campbell (A), Jovanovski (C), Kulikov, Olsen, Mottau – Boyes, Bjugstad, Bergenheim – Upshall (A), Trocheck, Fleischmann – Crabb, Pirri, Huberdeau – Hayes, Gomez, Barch Trenér: P. Horachek
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle (A), Summers, Gormley – Moss, Vermette (A), Boedker – Vrbata, Miele, Erat – Doan (C), Ribeiro, McMillan – Chipchura, Halpern, Korpikoski Trenér: D. Tippet

Rozhodca: Martell, Peel – Knorr, Driscoll

Diváci: 12 211