Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Spartak Moskva
Nedeľa 02.03.2014, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

57:36
    Za krosček dostal dve minúty Mamkin, Slovan si zahrá v závere zápasu presilovú hru.

48:54
    Daňo odišiel von a spolu s ním Anderson, obaja dostali trest po päť minút za hrubosť, ale musíme priznať, pobili sa statočne.

48:54
    Daňo vystrelil z ľavej strany, Šestiorkin puk chytá a máme tu peknú pästiarsku vložku.

48:27
    Oddychový čas domácich, tréner Čada dôrazne dohovára svojim zverencom.

48:27
    Spartak Moskva dal gól!
    RASTISLAV ŠPIRKO sa uvoľnil v pásme, z medzikružia bekhendom poslal puk pod šibenicu Janusovej bránky. Asistencie: Andrej Sergejev a Grigorij Želdakov.

43:15
    Mihálik chyboval v rozohrávke, hostia vyšachovali domácu obranu a z medzikružia zakončoval ANDREJ SERGEJEV. Asistencia: Nikolaj Lemťugov.

39:47
    Spartak s pukom pri Janusovi, pred bránkou sa ocitol Špirko, ktorý vystrelil, Janus v rozkľaku puk vyráža!

38:05
    Štajnoch dostal dve minúty za podrazenie, Spartak si tak zahrá ďalšiu presilovú hru.

35:32
    Pekná strela v podaní Miklíka, ktorý vystrelil po prechode kruhom, Šestiorkin puk vyráža na ochrannú sieť.

31:33
    Sigalet vypálil spoza kruhov pekný puk, Šestiorkin ho schoval do svojej lapačky!

30:13
    Z medzikružia švihom vystrelil JEVGENIJ KULIK, ktorému ideálne nabil Pešechonov a puk skončil v Janusovej sieti. Asistencie: Vladimír Pešechonov a Pavel Medvedev.

29:13
    Mihálik zvolil strelu z ľavej strany, Šestiorkin cez pravý betón puk zráža do rohu klziska!

29:13
    Mihálik dostal puk na modrú, išiel sám na Šestiorkina, bol hákovaný, nariadené trestné strieľanie!

27:04
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza na lavicu hanby Mihálik, presilová hra pre Spartak.

20:19
    Vondrka za držanie hokejky dostal trest v podobe dvoch minút, Spartak bude hrať presilovku štyroch proti trom.

20:01
    Šatan dostal dve minúty za hrubosť, Špirko dostal dve mnúty za držanie hokejky.

18:43
    Volkov bol sám na ľavej strane, dostal puk, mohol vystreliť, no rozhodol sa prihrávať medzi kruhy a Brejčák mu puk umne vypichol.

17:42
    Trest pre hráčsku lavičku domácich, Slovan mal na ľade šesť hráčov, dve minúty odsedí Hudáček, Spartak má k dispozícii presilovú hru.

16:21
    Mojžíš s Jurajom Mikúšom sa dostali do prečíslenia, Mojžíš nabil Jurajovi, ten vystrelil po ľade, Šestiorkin puk vyrazil!

14:29
    Opäť tvrdo príklepom od modrej vystrelil Brejčák, Šestiorkin predviedol pekný zákrok a puk schoval vo svojej lapačke.

12:32
    Brejčák dostal puk na modrú, od mantinelu vystrelil príklepom, Šestiorkin šiel dole na ľad a puk schoval rovnako ako pred chvíľkou Janus, medzi betóny.

11:23
    Anderson sa dostal do brejku, išiel sám na Janusa, netrafil však bránku, puk po ľade poslal na zadný mantinel.

09:49
    Lemťugov za napadnutie Sigaleta odchádza von na dve minúty, prvá presilová hra v zápase, bude ju hrať Slovan.

08:43
    Volkov z medzikružia krásne poslal puk na bránku, Janus v páde na ľad kryje pod svoje telo!

06:25
    Pešechonov sa preštrikoval s pukom až pred Janusa, tiesnený dokázal vystreliť, Janus puk kryje vo svojom náručí.

05:33
    Z ľavej strany vystrelil Anderson, pekne namieril, Janus šiel do pokľaku a puk chytá medzi betóny.

05:06
    Vondrka bol sám na ľavej strane pri kruhu, dostal prihrávku, Michal vystrelil, Šestiorkin jeho strelu zlikvidoval.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 31. Kulik (Pešechonov, Medvedev), 44. Sergejev (Lemťugov), 49. Špirko (Sergejev, Želdakov)

HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Škoula, Štajnoch, Mihálik, Sigalet, J. Brejčák, Mojžíš, T. Mikúš, Luža – Hudáček, Radivojevič (A), Šatan – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Bartovič (C), Ölvecký, J. Mikúš – Daňo, Šťastný, Bakoš
    Spartak Moskva: Šestiorkin (Truškov) – Kulik, Bodrov (C), Želdakov, Sergejev, Sorokin, Grišin, Jermakov, Mamkin – Volkov (A), Kvaša, Kozlov (A) – Špirko, Wandell, Lemťugov – Anderson, Nikulin, Toluzakov – Medvedev, Bobrov, Pešechonov

Rozhodca: Naumov, Ščeňov – Pavlov, Meňšich

Diváci: 10.055