NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | LA Kings – Columbus 2:1 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 07.02.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

58:17
    Zde je rozdělení trestů, je to poměrně zajímavé. Radko Gudas (TBL) a Tim Gleason (TOR) si odnesli trest do konce utkání, hromadně po dvou minutách dostávají oba brankáři, za hosty Jonathan Bernier a za domácí Cedrick Desjardins. Kromě nich ještě dvě minuty za hrubost dostávají Phil Kessel a J.T. Brown. Nakonec z toho všeho vychází přesilová hra Tampy Bay.

14:59
    Toronto poprvé v duelu dokázalo zatlačit svého soupeře před jeho branku a ihned to přináší své ovoce v podobě přesilové hry. Na trestnou lavici putuje Radko Gudas (TBL), jenž se proti Raymondovi provinil nedovoleným bráněním.

Petr Dejnožka

Góly a asistencie: 51. Palát (Louis, Johnson) – 28. Raymond (Kuljomin, Rielly), 43. McClement (Clarkson), 49. Van Riemsdyk (Gunnarsson, Kessel), 58. Bozak (Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (41. Desjardins) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Brewer, Barberio, Cote – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Kučerov, Pyatt, Brown – Crombeen , Thompson, Malone
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Ranger, Rielly, Gleason – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Clarkson, McClement, Raymond – Orr, Smithson, Bodie

Rozhodca: Charron, Joannette – Nowak, Shewchyk