NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | LA Kings – Columbus 2:1 (po pr.)
Washington Capitals
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Winnipeg Jets
cz Piatok 07.02.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Ode mne je to vše, přeji vám dobrou noc. (03:45:11)

Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 26 zákroků, 4 góly, 86,7 %

Zápas je u konce! Domácí se díky skvělé třetí třetině nakonec dočkali vítězství 4:2 a v předposledním zápase před Olympijskou přestávkou přehráli ve výborné formě se nacházející Jets.

60:00

59:35
    Chimera měl puk na holi v útočném pásmu, od pravého mantinelu ale nedokázal trefit prázdnou bránu!

59:06
    Další vyhození jen do středního pásma, domácí se brání na výbornou.

58:49
    Tentokrát domácí vyhazují puk jen do středního pásma.

58:45
    Další icing domácího týmu, další buly v útočném pásmu Jets.

58:37
    Vyhozený puk z obranného pásma se došoural těsně mimo pravou tyčku volné brány hostí. Po icingu se tak bude vhazovat před Holtbym.

57:59
    Není na co čekat, hosté to zkusí bez brankáře v šesti! Pavelec je již na střídačce.

57:24
    Hosté sice kombinují s pukem na holích, domácí je ale na dostřel vůbec nepouští. Capitals si tak kráčí k dnešní důležité výhře.

56:06
    Ovečkin nahodil puk do útočného pásma a jde střídat. Domácí už nejspíš budou spoléhat hlavně na obrannou činnost.

55:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Skvělá třetí třetina domácího celku pokračuje i dále! Přihrávku mezi kruhy dostal opět TROY BROUWER, rozhýbal si Pavelce a následně mu kličkou do bekhendu poslal puk do sítě. Pro hosty teď již bude velmi složité dostat se zpátky do zápasu, domácí jsou velmi blízko vítězství. Asistence: Marcus Johansson.

54:50
    Warda brzdí při přechodu do útočného pásma ofsajd. Jeho spoluhráč Chimera byl v pásmu s pukem příliš pozdě.

54:21
    Hosté pokazili rozehrávku – icing.

53:18
    Střela Trouby z pravého křídla přes obránce, Holtby a jeho betony na místě.

52:22

52:08
    Hosté se konečně dostali na puk a mohou se osvobodit.

51:43
    Carlson napřáhl na modré čáře, Pavelec znovu na místě.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 5. Brouwer (Johansson, Wellman), 44. Wilson (Brouillette, Wey), 48. Ovečkin (Backström, Alzner), 56. Brouwer (Johansson) – 14. Little (Ladd), 26. Byfuglien (Setoguchi, Jokinen)

Washington Capitals: Holtby – Carlson, Alzner, Orlov, Carrick, Brouillette, Wey – Erat, Backström, Ovečkin – Johansson, Wellman, Brouwer – Chimera, Fehr, Ward – Laich, Beagle, Wilson.
    Winnipeg Jets: Pavelec – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Thorburn,Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Tangradi, Wright, Peluso.

Rozhodca: Rooney, Martell – Pancich, Racicot